PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472216}

Para na życie

Away We Go
6,7 12 873
oceny
6,7 10 1 12873
6,5 10
ocen krytyków
Para na życie
powrót do forum filmu Para na życie

Gatunkowo dramat/komedia/romans, a potrafi rozbawić bardziej niż wiele "typowych" komedii, za co wielki plus. Urzekła mnie muzyka i specyficzny klimat, jednak trochę się zawiodłam. Film jest bowiem, jak to ktoś niżej trafnie określił, przesłodzony, gdyby odjąć tą "romantyczność za wszelką cenę" w wielu scenach na rzecz większej autentyczności, byłoby to świetne kino. Ogląda się jednak bardzo dobrze, film jest bardzo ładny i dostarcza pozytywnej energii. Również pod względem aktorstwa nie zawodzi, z wyjątkiem postaci Krasinskiego, który zagrał identycznie jak w Biurze (widziałam cały czas Jima Halperta, nawet miny takie same robił, strasznie denerwujące, dobrze, że chociaż miał brodę ;) ). Ale większość serialu pewnie nie oglądała, więc to nie będzie przeszkadzać :)

ocenił(a) film na 9
corialote

Słuszny komentarz!

ocenił(a) film na 6
corialote

Tak, przymiotniki "uroczy" i "ładny" najlepiej oddają ten film. Mnie nie zachwycił, mało autentyczny, choć ciekawie obrazujący ludzkie emocje. Jednak tylko te przyjemne, a przecież wiadomo, ze życie to nie bajka. Cóż, tak właściwie to nie wiem, dlaczego po niego sięgnąłem... Może dlatego że w opisie był przedstawiony jako film drogi, a z tym gatunkiem jednak niewiele miał wspólnego. Chyba przeoczyłem plakat i fakt, że był dedykowany na Walentynki. Niemniej jednak jak na walentynkowy badziew i tak solidnie zrobiony.

ocenił(a) film na 8
Stefan_Zyskowski

W filmie jest bardzo dużo emocji i nie tylko tych przyjemnych. Właściwie ten film to jedna wielka obawa bycia rodzicem. Przypomnij sobie jak tu byli przedstawieni rodzice dzieci i same dzieci tych rodziców. A kiedy już myśleli, że to będzie ich wymarzone miejsce, gdyż spotkali odpowiednich rodziców, to okazało się, że skrywali ogromną tragedię w postaci straty nienarodzonego jeszcze dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones