PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640443}

Raj utracony 3: Czyściec

Paradise Lost 3: Purgatory
7,5 530
ocen
7,5 10 1 530
Raj utracony 3: Czyściec
powrót do forum filmu Raj utracony 3: Czyściec

obejrzałem tylko 3 część. z chęcią obejrzę kiedyś dwie poprzednie, bo mnie osobiście wstrząsnęła ta historia. niezrozumiałe jest dla mnie to zachowanie, pełne brutalności ... i to na dodatek bardzo młodych wtedy ludzi.
9/10 za dokument, który ukazuję wiele za wiele, co bardziej wpływa (bynajmniej na mnie) na emocje odbiorcy.
osobiście burzyło się we mnie wiele razy, nie wiem co bym zrobił gdyby coś takiego spotkało mnie czy też bliską mi osobę ...
warto obejrzeć!!!

ocenił(a) film na 8
Piotroby

ale wiesz że oni tego nie zrobili, prawda? bo nie wiem do jakieś brutalności się odwołujesz

ocenił(a) film na 8
Murdoc

wiem wiem, mówie ogólnie. tak o tym, .. jak można coś takiego zrobić.
czy zrobili czy nie, tak naprawde nie wiadomo, bo to ze nie ma wystarczających dowodow na to aby skazac ich, to nic tutaj nie wyjasnia.
dla mnie warto obejrzec, ciekawy dokument

ocenił(a) film na 8
Piotroby

polecam też wcześniejsze części. zrobiłem sobie maraton, zobaczenie wszystkiego daje do myślenia no i lepiej poznajemy postać Johna Byersa, który jest jedną z kluczowych postaci w tym dokumencie - on i jego zmieniająca się postawa przez te 18 lat. Niedługo światło ujrzy też dokument wyprodukowany przez Petera Jacksona pt. 'West of Memphis': http://www.youtube.com/watch?v=DBD2No2VYVo

ocenił(a) film na 8
Murdoc

z pewnością obejrzę, wielkie dzięki za info!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones