PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 091
ocen
5,0 10 1 18091
4,0 3
oceny krytyków
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

Bardzo chcę żeby powstała ta 5 bo w sumie to nie wiadomo jak to się skończy. Fabuła moim zdaniem jest ciekawie zagmatwana dlatego ciągnie do oglądnięcia kolejnych części.

użytkownik usunięty
Darknes_eyes

Bardzo trafny komentarz! :) Ja, w sumie jako fan, rownez czekam na 5 czesc, bo jestem mega ciekaw jak to sie skonczy. Jako fun mam rowniez nadzieje na to, ze jest to juz ostatnia czesc serii, bo nie chcialbym sie 'przejesc'. Dobrze pokazac zakonczenie i nakrecic nowa serie horroru na rownie dobrym poziomie :)

Darknes_eyes

Szczerze obejrzałbym tą 5 część no ale troszkę żeby nie przesadzali czekam na to można napisać 2 lata no trudno ...

ocenił(a) film na 6
Darknes_eyes

Zgadzam się. Również czekam na tę część, bo jestem ciekaw jak to wszystko się zakończy. Mam nadzieję, że nie będę nią zawiedziony, tak jak niestety słabą czwartą częścią. Według twórców będzie to już ostatnia część, chociaż nie pogardziłbym tym, gdyby miało być ich więcej, o ile oczywiście były by dobre. Takie szybcy i wściekli będą miały 8 część, więc narzekanie na to, że powstaje 5 część PA jest trochę... Dziwnę...

Darknes_eyes

Chyba 6 ... bo piątka już powstała http://www.filmweb.pl/film/Paranormal+Activity%3A+Naznaczeni-2013-670592

missnikilove75

Kilka tematów niżej masz wyjaśnione, że część "Naznaczeni" to był spin-off całej serii.

Darknes_eyes

Też nie mogę się doczekać. Przy samym trailerze mam ciarki. :D

użytkownik usunięty
Darknes_eyes

30.10.2015 premiera! To jest jeden z filmów na który czekam z niecierpliwością :)

Darknes_eyes

Po co powstało więcej części niż jedna...???

ocenił(a) film na 7
Darknes_eyes

A to nie 6 ?
Paranoral activity
paranormal activity 2
paranormal activity 3
Paranormal activity 4
Paranormal activity: naznaczeni
paranromal activity: inny wymiar

Eplay

Nie, "naznaczeni" to jest spinoff a nie 5-ta część

hal9000_mk2

A jak to wygląda chronologicznie?:
PA 3, PA1, PA2, PA4, PA:MO i PA 5 ?

ocenił(a) film na 7
Eplay

CO? jakmi cudem w PA:Naznaczeni była kaseta z paranormal activity 3?

ocenił(a) film na 6
Eplay

Takim, że to idzie dalej, ta kaseta, jak w The Ring.

Darknes_eyes

Po co powstała pierwsza część?

Darknes_eyes

Ja też bym obejrzała, ale tylko po to by zobaczyć jak Toby wygląda i co planuje zrobić jak już ma ciało

ocenił(a) film na 5
Darknes_eyes

Witam:) film jak film ale jednego nie mogę zrozumieć - powstało tyle części a bohaterzy jeszcze nie zrozumieli, że wystarczy zadzwonić do ojca Rydzyka ;)

Darknes_eyes

Dziwne, jedynka była tak gówniana, że przysypiałem masę razy. A ziomek tylko cofał i mówił: oglądaj teraz będzie dobre i... ku nic się nie dzieje. Rozumiem pustkę jak w Odysei kosmicznej czy w Stalkerze gdzie widz miał za zadanie myśleć ale nie rozumiem jak można kręcić sequele do quasihorroru, bardziej straszny był serial Gęsia skórka. Film się powinien nazywać "paranormal inactivity" a gatunek to dramat.

ocenił(a) film na 4
Jabolak

w ogóle się nie znasz...

conneryfan

Dałeś ocenę 4, jakbyś więcej widział albo "znał się" to byś dał ocenę niższą:) Tutaj nie ma nic nowego. Przecież to kino gdzie sie nic nie dzieje. "Ojej cos sie ruszyło chyba zesram sie strachu". Jak był jedyny moment który miał namiastkę straszności zbudowaną dźwiękiem to wybuchłem ze śmiechu i podziękowałem za takie oglądanie

ocenił(a) film na 4
Jabolak

jak pisałem nie nadajesz się do oglądania horrorów Chyba,że robisz to z kolegami i piwem śmiejąc z najstrasznieszych scen:)
Jedynka jest genialna bo najbardziej się boimy tego czego nie widać. A Ty oceniłeś ,,Lęk" i ,,Dom w głębi lasu" na 10 więc nie mam z kim dyskutować...

ocenił(a) film na 4
conneryfan

Oglądam około 300 horrorów rocznie A to najlepsze jakby co:
1.Inni (2001)
2.Obcy - 8. pasażer "Nostromo"(1979)
3.Teksańska masakra piłą mechaniczną (2003)
4.[Rec] (2007)
5.Bez litości (2010)
6.Blady strach(2003)
7.Paranormal ACTIVITY (2007)
8.Obecność (2013)
9.World War Z (2013)
10.Amityville (2005)
11.V/H/S/2 (2013)
12.Martwe zło (2013)
13.Najście (2007)
14.V/H/S (2012)
15.Antychryst (2009)
16.Mama (2013)
17.Napaść (2010)
18.The Collector (2009)
19.Łowca trolli (2010)
20.Wzgórza mają oczy (2006)

conneryfan

Inni faktycznie bardzo dobry film:) Kolekcjoner Teksańska masakra, martwe zło faktycznie były fajne. Ale w Wzgórza mają oczy była kapitalna scena miłosna w kamperze :D Skoro masz takie doświadczenie to może 4 jest i zasłużona... Dla mnie to był nudny, niestraszny i usypiający film, nawet nie trzymał w napięciu

Jabolak

A i widzisz Lęk to był jedyny horror jaki przestraszył mnie w dorosłym życiu. (oprócz niego tylko gra Amnezja - mroczny obłęd) A Dom w głębi lasu półbłyskotliwie objaśnił 90% horrorów, i do tego był śmieszny a zakończenie trzymało w napięciu

ocenił(a) film na 7
conneryfan

kilka z tych nie jest jakiś dobrych a kilka zastąpiłbym oryginałami - wzgórza mają oczy zastąpił bym na oryginał wesa Cravena, amityville może zostać ale oryginał też mógłby być, martwe zło - zdecydowanie zastąpić na oryginał

ocenił(a) film na 5
Jabolak

Mimo tego, że wielu ludzi nie rozumie po co kręci się kolejne części filmów, które w ich guście są do niczego, to i tak ci sami ludzie żywo oglądają kolejną nową część, zamiast obejrzeć coś innego. To dopiero dziwne.

Darknes_eyes

dół... dla pasjonata kinem "B-" wporzo.chyba nudzisz się i innych nie oglądasz?

ocenił(a) film na 6
Darknes_eyes

6 części jest

ocenił(a) film na 5
Darknes_eyes

Mimo, że na mnie wrażenie zrobiła tylko część pierwsza, to i tak za każdym razem jestem ciekaw, co tam wymyślili w kolejnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones