PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 325
ocen
6,7 10 1 54325
5,7 3
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker
ocenił(a) film na 9
astok0

Ja bym dał 10/10 gdyby poszedł :d

xlandia1

Otóż to!
Ten film 'zachował się' nienormalnie :) Czuję się jakbym oglądał kogoś kto mówi, że lewa ręka to prawa, że ludzie biologicznie są stworzeni do chodzenia tyłem itp. ;)
Jest główna gwiazda męska - Statham.
Jest główna gwiazda żeńska - J. Lo
i..i...I NIC?!?!?!
Ale to nie wszystko bo ona się przed nim 'obnażyła' (psychicznie i fizycznie) i on (i my) mogliśmy pooglądać jej krągłości w bieliźnie. Całowali się, ona się w nim lekko zabujała i....
...i NIC?!?!?!

Aż normalnie w ostatniej scenie razem w samochodzie gdy ona smutno mówi "nigdy nie miałam szans?", a on patrzy na nią z litością...to aż mi chciało się płakać i rzec "no nie! Statham! Nie bądź tak nie czuły! J. Lo choć tu do mnie, ja cię przytulę i pocieszę!" ;D

Po co to wszystko było, to judzenie, to napięcie, po co była jej postać skoro ta relacja nie została - skonsumowana ;)

TO WBREW ZASADOM KINA! ;) Czuję, że coś zostało niedorobione i niedokończone.

rhotax

I właśnie o to chodziło żebyś tak to czuł :) Moim zdaniem była to specyficzna metoda udowodnienia czy wzmocnienia przekazu tego jak bardzo człowiekiem z zasadami był Parker.

Kylo82

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones