PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=944}

Patriota

The Patriot
7,5 144 421
ocen
7,5 10 1 144421
5,8 9
ocen krytyków
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

wspaniały film

ocenił(a) film na 8

Piękny film, bardzo fajnie się ogląda, mimo tego, że prawie 3 godz. trwa. Jakoś za Gibsonem nie przepadam, ale tu wyjątkowo mi się podobał.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Tak, mnie ten film tez się podoba!
Uważam że Patriota i Braveheart to tacy kinowi "bracia" bo fabuła jest niezwykle podobna w tych filmach no i.... oczywiście jak zawsze "uroczy" Gibson ze swym niebiańskim zaangażowaniem ;)

ocenił(a) film na 10
leosia10

mnie film też sie podobał. miłość ojca do dzieci- przeważyła szale kiedy syna zastrzelili . chciał dla dzieci dobrze i nie był za wojną wbrew swoim przekonaniom , i jak to się odbiło. ogólnie dobrze zagrany film, historia jako tako przedstawiona i miłość ojca. nie jest nudny i dobrze sie go ogląda, i super zagrana rola Gibsona.

ocenił(a) film na 8
leosia10

Super film cóż tu pisać trzeba obejrzeć pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
leosia10

Oglądałem ten film chyba kilkanaście razy i za każdym razem jest tak, jakbym go oglądał na nowo. Za każdym razem się wzruszam. Generalnie nie przepadam za pompatycznymi filmami wojennymi historycznymi, szczagólnie amerykańskimi, ale ten jest inny. Zgadzam się również, że jest wiele elementów łączących Patriote z Lwim Sercem. A Gibsoba uwielbiam. Pozdro dla wsiech :)

użytkownik usunięty
chemas

Ja oglądałam pierwszy raz i jestem zachwycona. Super film!

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się-bardzo dobry film. Nie jest przewidywalny, zaskakuje. Nie przepadam za drastycznymi scenami walk i krwią, ale rozumiem, eż tak miało być:) Gibson to wielki aktor, który odnajduje się w różnych gatunkach filmów:)

ocenił(a) film na 9
kinga709

Film jest naprawdę rewelacyjny ,mam nadzieje że jego prywatne życie nie wpłynie na jego twórczość filmową!

ocenił(a) film na 9
leosia10

9/10 Minimalnie gorszy od "Braveheart"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones