plakat filmu Pięć uderzeń serca

Pięć uderzeń serca

The Five Heartbeats
7,0 36
ocen
7,0 10 1 36
67
chce zobaczyć
{"type":"film","id":10359,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pi%C4%99%C4%87+uderze%C5%84+serca-1991-10359/tv","text":"W TV"}]}
Pięć uderzeń serca
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz
    za 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jest czerwiec 1965 roku. W Nowym Jorku odbywa się właśnie konkurs młodych talentów. Na scenę powinien wejść za chwilę nieznany nikomu dotąd zespół ?The Five Heartbeats?, ale ciągle brakuje wokalisty grupy, Eddiego. Członkowie zespołu starają się szybko znaleźć zastępstwo. Próby te okazują się jednak karkołomne i zespół zmuszony jest wJest czerwiec 1965 roku. W Nowym Jorku odbywa się właśnie konkurs młodych talentów. Na scenę powinien wejść za chwilę nieznany nikomu dotąd zespół ?The Five Heartbeats?, ale ciągle brakuje wokalisty grupy, Eddiego. Członkowie zespołu starają się szybko znaleźć zastępstwo. Próby te okazują się jednak karkołomne i zespół zmuszony jest w zdekompletowanym składzie dać popis swoich umiejętności. Chociaż nie zdobywają oni pierwszego miejsca, to i tak odnoszą niekwestionowany sukces. Dzięki temu występowi, bowiem udaje im się pozyskać prawdziwego menadżera, który załatwia im posadę w nocnym klubie. Tak zaczyna się historia jednej z najpopularniejszych w Ameryce lat sześćdziesiątych grupy muzycznej.

Pięć uderzeń serca zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.