PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 059
ocen
5,7 10 1 33059
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

Powinni dopłacać grube dolary za oglądanie tego gniota

ocenił(a) film na 1
mike222

zgadzam sie w 100%

mike222

dokładnie to tragiczna kopia nawet fabuły z poprzednich części, skok na kasę.

ocenił(a) film na 10
mike222

wcale nie ja to bardzo lubie

ocenił(a) film na 2
mike222

O ile jeszcze początek był ciekawy, to później zauważyłem że reżyser uwłacza widzowi. poprzez kretynizmy. Po połowie filmu i niezgodnościach typu: kolejność kaset - geniusz, było już oczekiwanie końca.

ocenił(a) film na 2
fyrk

Tragedia scenariuszowa.

mike222

Potwierdzam.Gniot totalny.Oby juz wiecej Pil nie bylo,albo dokonczyli wontek z doktorkiem i detektywem.Wtedy bylby w tym jakis sens a tak du........mniej niz zero jak dla mnie

mike222

dokładnie

ocenił(a) film na 8
mike222

Troche przesadzasz moim zdaniem mike222

ocenił(a) film na 10
mike222

Niestety nie masz racji. Obejrzyj jeszcze raz, tylko uważnie a potem możesz sprostować to co napisałeś. Jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku zarówno od strony technicznej jak i scenariusza

Piotrekkk1979

Powiem jedno pieprznij się w łeb .Piła dziedzictwo to gniot i tyle .A ten twist to istne "mistrzostwo" świata...

ocenił(a) film na 7
przemek1417

"Powiem jedno pieprznij się w łeb" serio? Piotrekkk1979 wyraził swoje zdanie i z tego powodu tak się rzucasz? Niektórzy mają pozytywną opinię na temat tego filmu, a inni negatywną i trzeba się z tym pogodzić. Tak w ogóle to co ci nie pasowało w tym filmie, czemu ci się nie podobał? Niewiele mi mówi "Piła dziedzictwo to gniot i tyle". Zła gra aktorska? Nijaka fabuła? Może jakieś konkrety. Mnie film "Piła: Dziedzictwo" całkiem się podobał. Role pasują do aktorów, a efekty nie są sztuczne. Ciekawe czy teraz mnie będziesz pisał abym "pieprznęła się w łeb", ponieważ napisałam to, co myślę na temat tego 'horroru'.

Julia_G27

Piła to gniot ponieważ jest to na sile ogrzewany kotlet z słabą gra aktorską.Dialogi prowadzone przez policjantów sa momentami tak pompatyczne ze aż dziw iż aktorzy zachowali powagę .Mógłbym dalej pisać o innych rzeczach które pogrzebały ten film jak choćby sceny gdy bohaterowie drą się i gdy piła rozrywa im "sztuczną rękę".

przemek1417

*kończyny

przemek1417

Słaba gra aktorska, ale podziw że zachowali odwagę? Typie, ty zaprzeczasz sobie w odstępie dwóch linijek xD

Gwyn88

Gościu nie rób z siebie pajacu.Chodziło mi o to ze aż dziw in nie cisneli beki z kwesti które musieli powiedzieć które wyglądały jakby pisał to ktoś niespełna rozumu.

ocenił(a) film na 7
Julia_G27

Dobrze. Tobie film się nie podoba, bo twoim zdaniem to odgrzewany kotlet i jest słaba gra aktorska. Mnie natomiast film się całkiem podobał. Nawet dobre efekty, pułapki i aktorzy całkiem okej ogrywają swoje role. Chciałam tylko wiedzieć, dlaczego uważasz ten horror za gniot ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
slawek664

Po pierwsze glucie debil to ciebie robił(bez urazy dla twojego ojca)
Po drugie jeżeli poważnie myślisz ze ten film był jednym z najlepszych w 2017 to lepiej poważnie się zabierz za tarcie chrzanu.Kazdy choć trochę ogarnięty koneser stwierdzi ci ze Piła dziedzictwo to dno i wodorostów kupa.Po trzecie napisał to typ który ocenił Annabelle na 10 no poprostu śmiech na sali,juz nie mogę dalej ze śmiechu patrzeć na takiego tłuka jak ty.A na koniec rzeczywiście nie powinien był w chodzic dyskusje z polaczkami którzy nie mają nic ciekawego i sensownego do napisania.Weź się lepiej za nauke bo za tydzień do podstawowki wracasz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones