PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668347}

Pierwszy śnieg

The Snowman
5,4 49 981
ocen
5,4 10 1 49981
3,7 10
ocen krytyków
Pierwszy śnieg
powrót do forum filmu Pierwszy śnieg

Film a zwiastun

ocenił(a) film na 6

Czy tylko ja przeoczyłam w filmie niektóre sceny, które pojawiły się w zwiastunie czy ich nie było? Np. wybuchu ognia w domu czy też sceny, kiedy Sylvia Ottersen wpada w potrzask?

ocenił(a) film na 3
arktyczna_

Niestety Ja też to zauważyłam! zastanawia mnie czy przypadkiem nie ma innej wersji której nie zobaczymy np. w Polsce?

ocenił(a) film na 5
kasia_konieczna_filmweb

Oglądałam w UK i też jej nie ma...

arktyczna_

Rzeczywiście nie było tych scen :o :o :o
Dopiero teraz to sobie uświadomiłem choć zwiastun widziałem kilkukrotnie
Ciekawe dlaczego

ocenił(a) film na 7
arktyczna_

Słyszałam, że często do zwiastunów celowo dodawane są sceny, które potem nie pojawiają się w filmie, jakieś bardziej emocjonujące drobiazgi, które mają zachęcić widza. Innym powodem może być to, że zwiastuny często też są kręcone jeszcze przed pełnym ukończeniem filmu i niektóre sceny zostają po prostu gdzieś wycięte w czasie produkcji, a zwiastunem nikt się nie przejmuje.

Salsa_Verde

No właśnie najśmieszniejsze jest to, że wychodzi na to, że w postprodukcji usunięto jedną z najbardziej emocjonujących scen z książki (pogoń Bałwana za Sylvią Ottersen).

ocenił(a) film na 6
Evangarden

W takim razie dobrze, że książka jeszcze przede mną :)

ocenił(a) film na 4
arktyczna_

ja bym powiedział, że gdzieś tak połowa trailera nie znalazła się ostatecznie w filmie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones