PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472754}

Piknik z niedźwiedziami

A Walk in the Woods
6,3 8 210
ocen
6,3 10 1 8210
5,3 3
oceny krytyków
Piknik z niedźwiedziami
powrót do forum filmu Piknik z niedźwiedziami

Zobaczyć taki zestaw z Robertem Redfordem, Nickiem Nolte, Emmą Thompson i Mary Steenburgen to niecodzienna gratka:) Wszyscy świetni. Historia prosta ale mądra... ze świetnymi dialogami. Spędziłem 90 minut patrząc na film jakich się już prawie nie kręci... bawiłem się świetnie, a niekiedy refleksja nad sensem i błyskawicznym przemijaniu życia... Jak dla mnie bardzo 'FAJNY"...mimo, że przypomina "Wild" z Reese Witherspoon, ale czy to coś złego? Polecam

robbob

Właśnie nie rozumiem tej niskiej oceny na FW? Film może prosty, ale na pewno nie prostacki jak większość komedii rodem z USA. Zwyczajne prawdy, ale jakie życiowe i bez "napinki" podane - okazuje się, że można. ;-)

użytkownik usunięty
robbob

Film świetny ! W zalewie prostackiego "komediowego" gówna za takim kinem bardzo tęsknię. Niewiele brakowało, a bym sobie odpuścił przez zaniżoną ocenę na Filmwebie.

ocenił(a) film na 1
robbob

Widzę, że dla Ciebie film to możliwość "zobaczenia" popularnych i wysłużonych aktorów. Dla mnie jest to chałturka Pana Redforda (który jest także producentem filmu), niemożebnie nudna, zrobiona na siłę, każda przygoda odegrana jak w teatrzyku przedszkolaka.

ocenił(a) film na 9
filozof71

Wypowiedział się koleś dający polskim gniotą 10 i dystryktowi, filmowi tak głupiemu "niemożebnie nudnemu i zrobionego na siłę"

ocenił(a) film na 1
SantaCruzeNomad

-om -om -om debilu.

ocenił(a) film na 1
filozof71

-om -om -om dysortografiku, ile ty masz k. lat, zobacz sobie od kiedy tu jestem i się nawet nie odzywaj

ocenił(a) film na 9
filozof71

Co mnie to obchodzi od kiedy tu jesteś :D Wyraziłeś swoją opinie ja swoją proste. Tylko ty masz problem z jej przyswojeniem.

ocenił(a) film na 1
SantaCruzeNomad

Tak, a Ty masz problemy z ortografią. Intelektualista-humanista czy elektryk?

filozof71

Miej godność k.wa :/

ocenił(a) film na 9
robbob

Aktorów generalnie bym trochę wymienił ale to średnio przeszkadza w oglądaniu. Film jest rewelacyjny. Dialogi mnie rozbiły ;) Świetnie się go ogląda. Naprawdę godny polecenia.

ocenił(a) film na 3
robbob

Nope.
W ogóle nie przypomina "Wild". W tamtym działo się coś konkretnego, nawet przygody na trasie były ciekawsze. A tutaj co? Majteczki XXL klinują się w pralce, albo starszy pan wpada w błoto, łóżko załamuje się pod człowiekiem. Serio?

ocenił(a) film na 3
krevek

Dokładnie, ten film to jakaś żenada tu nawet pięknych widoków nie ma. Myślałem że Redford przegrał jakiś zakład i musiał w tym zagrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones