PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779038}

Piraci z Somalii

The Pirates of Somalia
6,6 4 225
ocen
6,6 10 1 4225
Piraci z Somalii
powrót do forum filmu Piraci z Somalii

4/10

ocenił(a) film na 4

Film ten to dla mnie zmarnowany potencjał jaki niósł za sobą temat, który został w nim poruszony. Cała historia przedstawiona mało wiarygodnie - jakiś przeciętny koleś bez wyraźnej ikry (albo aktor który go grał był tak mało wiarygodny) poznaje sławnego dziennikarza na emeryturze i ten przygarnia go pod swoje skrzydła (nie wiedzieć dlaczego skoro młokos ten niczym się nie wyróżnia i nie budzi nawet sympatii - być może tylko mojej, no już sam nie wiem). Inspiruje go do zajęcia sie tematem piratów w Somalii pomagając mu przy tym poprzez swoje kontakty. To jak już główny bohater porusza się w niebezpiecznym świecie w realiach Somalii to już totalne banialuki - bezkarnie flirtuje z żoną herszta piratów (a przypominam, że to realia Islamu) i na głupkowatym luzie zbiera materiał do swojej książki w świecie tak niebezpiecznym, że nikt inny tego zadania wcześniej się nie podjął. Aktorsko moim zdaniem film również jest do bani – aktor (główny bohater) denerwujący i bez charyzmy. Film nie budzi większych emocji ani napięcia (momentami miałem wrażenie, że to komedia) - a powinien bo temat do tego zobowiązywał. Nie polecam. 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones