PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496156}

Plan B

The Back-Up Plan
6,3 48 846
ocen
6,3 10 1 48846
Plan B
powrót do forum filmu Plan B

tacy faceci nie istnieją.

natsii

he he he :) to chyba prawda

ocenił(a) film na 8
natsii

hahahaha dobre! o tym samym pomyślałam po tym filmie, jednak Ty genialnie to ujęłaś ;)

Marcysia_3

heheh święta racja, ale fajnie sobie pomarzyc o takim facecie :)

użytkownik usunięty
natsii

Zgadzam się :) Niestety :).

ocenił(a) film na 7

Scenariusz napisała Pani Kate-a więc chciała przedstawić swoją fantazję na temat mężczyzny- tacy faceci nie istnieją!!!! Pomarzyć można, ale nie jest to film dla nastolatek-naoglądają się 13-15 latki takiego filmu i wydaje im się, że tak wygląda świat. Film 7/10-za grę aktorską J.Lo. kilka razy nawet się uśmiałam, raz zakrztusiłam herbatką więc film uznaję za dobry-do obejrzenia.

użytkownik usunięty
natsii

masz racje, az tak glupich facetow to nie ma

ocenił(a) film na 7
natsii

JAK TO NIE ISTNIEJĄ A JA TO CO Wiadro???? WARUNEK :MUSICIE WYGLĄDAĆ JAK J.L A KAŻDY FACET BĘDZIE WRACAŁ DO DOMU NA CZAS......

użytkownik usunięty
natsii

Tacy frajerzy istnieją

ocenił(a) film na 7

Mylisz się i to bardzo.

użytkownik usunięty
natsii

:) to było dobre

natsii

istnieją i to wielu...tylko nie mają tyle kasy i dlatego Wy ich nie widzicie!

ocenił(a) film na 6
marcopolo00

Szczera prawda. Uczciwych i porządnych facetów, matka ziemia wydała na świat w milionach egzemplarzy. Plony były bardzo obfite, głównie dlatego, że kiedyś kobiety były zupełnie inne - więc wychowały dzieci na porządnych obywateli, a tatko nauczył rozumu ze szczyptą honoru. Ruchy feministyczne i mass-media przyniosły także negatywne skutki dla społeczeństwa. Więc dzisiaj najważniejsze jest konto w banku (gdyż pomimo, że powszechnie uznano, że mężczyzna nie używa mózgu zbyt często to z reguły dalej zarabia, a najlepiej żeby zarabiał więcej). Społeczeństwo męskie, albo zbabiało, albo uznało całkowitą dominację kobiet za całkowicie konieczną. By porządny facet mógł się wiązać z jakąś kobietą, a nie ma forsy - może spełniać drugi warunek - musi ją dobrze, ale to naprawdę dobrze ruchać. Z reguły co drugi w końcu tego nie zniesie, bo zamacha się na śmierć... I zapije się też na śmierć, gdyż będzie musiał znosić fakt, iż jego "ukochana" ma także kochanka, z którym nie zabawia się łóżkowe, ale ten spełnia bardzo ważny warunek - ma obfite konto bankowe. Życie... Może zabrzmiałem trochę zbyt amerykańsko, ale styl życia ze Stanów niedługo zaleje całą Europę (Wschód się jeszcze wybroni, bo oni zawsze odcinali się chińskim murem). W końcu Rammstein zrealizuje przesłanie swojego hitu: "We are living in Amerika. Amerika is wunderbar!".

Pozdrawiam! ;d

ocenił(a) film na 9
natsii

zgadzam się, że tacy faceci nie istnieją. :( jeśli jest inaczej to może w końcu się ujawnią?

ocenił(a) film na 7
natsii

bez kitu racja, nie istnieją, nie ma opcji.

ocenił(a) film na 7
natsii

Masakra, gdzie takich szukać?

natsii

może będę brutalny ale nie ma takich facetów gdyż żaden by nie wytrzymał z taką idiotką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones