PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813636}

Playmobil. Film

Playmobil: The Movie
6,0 2 190
ocen
6,0 10 1 2190
Playmobil. Film
powrót do forum filmu Playmobil. Film

Już nawet moja zrobiona i opublikowana pierwsza animacja krótkometrażowa wygląda lepiej od tej sporej ilości filmów animowanych lecących w kinach...

coś tam kiedyś się mówiło o Play Doh: The Movie

użytkownik usunięty
Amelinum

Ehh... playdoh, playmobil, ugly dolls, nwm... emotki? Najłatwiejszy sposób na trzepanie kasy z portfeli rodziców dzieci, które chcą pójść na ten film. Co tu dużo mówić, ja jako dorosły mam inne sprawy do przejmowania się. Może gdybym miał znów 7 lat to film najzwyczajniej by mi się podobał?

Wracając do samej jakości filmu, to nie ma co porównywać go do lego przygody. Po trailerze widać że jest to mega średniak zrobiony przez studio klasy B, reklamujący się w jak najbardziej nachalny i bezpłciowy sposób. Do tego średnia oscylująca w granicach 25% i wyjątkowo słaby wynik box office'a wynoszący 0,6 mln dolarów przy budżecie... 75 mln dolarów.

playmobil rządzi!!!

użytkownik usunięty

I jeśli ten trend pozostanie to kwestią czasu będzie jak w Polsce spróbują zrobić film z klocków Cobi.

Grzesiek41420

Cobi ma takie dziwne zestawy jeśli chodzi o zabawki, że chyba nie :D

I w czym problem? Jeżeli będzie trzymać poziom przynajmniej jak Playmobil to jestem za.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones