PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7203}

Plotka

Le placard
6,9 11 634
oceny
6,9 10 1 11634
6,4 5
ocen krytyków
Plotka
powrót do forum filmu Plotka

Przedwczoraj obejrzałam z chłopakiem. Dosyć sprawna, dobra komedia francuska, jak pisałam lubię komedie francuskie i ostatnio tak więcej ich obejrzałam. Amerykańskie komedie też lubię, więc ja lubię różny rodzaj humoru, ale ostatnio mnie zdecydowanie wzięło na francuskie. Jest lekko, niezłe aktorstwo, przydałoby się jak dla mnie tylko trochę więcej zabawnych tekstów czy sytuacji, bo one owszem były i też się pośmiałam, zrelaksowałam, ale uważam, że przy tej fabule mogłoby być więcej. Poza tym wszystko ok, klimat komedii francuskiej jak najbardziej jest, dobra na odprężenie :) Mój chłopak powiedział, że czegoś mu zabrakło i mówił, że dałby 6/10, a ja spokojnie za to dam mocne 7/10. Trudne tematy porusza ta komedia z lekkością, ogląda się przyjemnie. Myślę, że są lepsze komedie francuskie od tej np "Goście goście", których ostatnio oglądałam i jak pisałam bardzo przypadli mi do gustu, ale ta też dla mnie plasuje się wysoko i warto obejrzeć. Polecam :)

monika220

Może Pani polecić jakieś swoje ulubione francuskie komedie? Jest tak dużo pozycji,że mam problem z selekcją a na wszystko nie starcza czasu. Od siebie polecę "Zamieszkajmy razem". Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones