PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646002}

Plush

5,9 1 429
ocen
5,9 10 1 1429
Plush
powrót do forum filmu Plush

Zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7

Po opisach, trailerze i całej reszcie pomyślałam że ten film to kolejna papka dla mas ("film autorki "Zmierzchu" mówi sam za siebie), ogólnie nie mój gust. Ale jakoś tak się stało że film obejrzałam i stwierdzam że jest naprawdę dobry! Do połowy jest całkiem dobrze a później się jeszcze bardziej rozkręca. Końcówka bardzo na plus. Muzyka też niezła jak i klimat.
Emily poradziła sobie całkiem nieźle, po tym filmie zmieniam o niej trochę zdanie jako o aktorce :)
Nie wiem skąd taka niska ocena mam nadzieję że się podniesie, tym bardziej że na IMDB jest 7,4 bodajże. Tak czy inaczej dla niezdecydowanych - polecam!

ocenił(a) film na 7
melody_phantom

Zgadzam się, film jest dość dobry, a zwłaszcza muzyka w nim. Nie rozumiem oceny 4,7 na imdb...

ocenił(a) film na 7
Kierokat

No wlaśnie wiem, na początku była dosyć wysoka a tu proszę.

melody_phantom

Wszystko fajnie, pięknie. Film w miarę dobry, tyle że zamiast nadmiernej ilości scen seksu mogliby bardziej rozwinąć historię Enzo z dzieciństwa, co byłoby ciekawsze według mnie ;-)

ocenił(a) film na 5
itmakesmesmile

Zgadzam się, mogli zagłębić się w profil psychologiczny Enzo- ta scena z filmem opisującym jego dzieciństwo to trochę za mało.
Film byłby bardziej... niepokojący? a tak to wyszedł taki średni teenage thriller: seks, muzyka i niby wątek kryminalny, który tak naprawdę zszedł na drugi plan.
Film taki w sam raz na raz :)

melody_phantom

dobry film, dobrze zagrany, fajna muzyka , ale dopoki nie zrobili z niego pod koniec taniego horroru, jak dla mnie powinni pojsc w innym kierunku, zeby reszta sie wybronila

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones