Jestem ciekaw co tak się podobało oceniającym. Na ten moment średnia 5,7, de facto mało ocen ale jednak, nie umiem zrozumieć co tu było tak intrygującego czy "świeżego". Przecież to istna schematyczna papka pozbawiona grama kreatywności. Płaskie i antypatyczne postacie, fatalne aktorstwo, ciągle ciemno i czasem...