plakat filmu Podróż Augusta Kinga

Podróż Augusta Kinga

The Journey of August King
6,2 87
ocen
6,2 10 1 87
89
chce zobaczyć
{"type":"film","id":10504,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Podr%C3%B3%C5%BC+Augusta+Kinga-1995-10504/tv","text":"W TV"}]}
Podróż Augusta Kinga
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Północna Karolina, rok 1815. Po śmierci żony August King (Jason Patric) wiedzie samotne życie, będąc zawieszonym pomiędzy przeszłością i teraźniejszością. Po sprzedaży swoich plonów na odległym targu, farmer wraca z zapasami do rodzinnej posiadłości. Podczas podróży powrotnej mężczyzna natyka się na zbiegłą, 17-letnią niewolnicę, AnnaleesPółnocna Karolina, rok 1815. Po śmierci żony August King (Jason Patric) wiedzie samotne życie, będąc zawieszonym pomiędzy przeszłością i teraźniejszością. Po sprzedaży swoich plonów na odległym targu, farmer wraca z zapasami do rodzinnej posiadłości. Podczas podróży powrotnej mężczyzna natyka się na zbiegłą, 17-letnią niewolnicę, Annalees (Thandiwe Newton). Za uciekinierką podąża zamożny Olaf Singletary (Larry Drake), który jest jej właścicielem. August staje przed dylematem, zaangażować się i pomóc dziewczynie czy pozwolić, żeby została wytropiona i wróciła do życia w niewoli.

Podróż Augusta Kinga zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.