PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113222}

Podróż do Nowej Ziemi

The New World
6,1 11 520
ocen
6,1 10 1 11520
7,1 13
ocen krytyków
Podróż do Nowej Ziemi
powrót do forum filmu Podróż do Nowej Ziemi

Nudy! nawet piękne zdjęcia nie ratują tego masakrycznego, rozwleczonego tempa. Natomiast Farrell z tą minką smutnego szczeniaczka jest po prostu komiczny.

użytkownik usunięty
Pseudoautochton

Gdyby miał efekty mówiłbyś,że to tylko efekty.

ocenił(a) film na 9
Pseudoautochton

Jak się nie da? Wczoraj obejrzałem po raz drugi i to wersję rozszerzoną trwającą prawie 3 godziny. Arcydzieło.

warzachew

Podziwiam...

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Ja również. Według mnie też wogóle nie da się tego oglądać bo to po prostu było nudne i bez wyrazu, takie dłużące się sceny i wgl. Ale nie mówię że film jest zły.

ocenił(a) film na 7
annie237

z Colinem to masz rację , denerwował już po 1/3 filmu :-)

Pseudoautochton

Zdecydowanie film ten mógł zaskoczyć. Większość spodziewała się zapewne bardziej wartkiej akcji, skaczącej i pełnej energii Pocahontas i tak dalej.
Tak czy siak film bardzo fajnie zrealizowany. Powiedziałąbym że artystyczny, a nie każdy to lubi. Mi nasunęło się porównanie do Zjawy. Mało dialogów, dużo pięknych zdjęć i filozofia życia.

Co do Colina- totalnie się zgadzam. Dodam jeszcze, że kapitana Smitha wyobrażałam sobie raczej jako bohatera, walecznego mężczyznę, który wie co robi. A tutaj okazał się romantycznym mięczakiem, który odgrywał bezbronnego kundla niepotrafiącego dowodzić swoimi ludźmi i zadbać o ich byt.

ocenił(a) film na 5
Pseudoautochton

No Colin to nie jest mój aktor nr 1...

Pseudoautochton

Owszem da ale fakt wieje nudą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones