plakat filmu Podwójne życie

Podwójne życie

Separate Lives
5,2 107
ocen
5,2 10 1 107
77
chce zobaczyć
{"type":"film","id":34711,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Podw%C3%B3jne+%C5%BCycie-1995-34711/tv","text":"W TV"}]}
Podwójne życie
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Lauren Porter (Linda Hamilton) to wzięta i poważna Pani psycholog, która została zmuszona do wynajęcia detektywa Toma Beckwitha (James Belushi). Pan detektyw zabiera się do pracy i szybko odkrywa, że jego klientka prowadzi podwójne życie. W dzień jest stateczną osobą, która myśli tylko o pracy, w nocy natomiast zamienia się w prawdziwąLauren Porter (Linda Hamilton) to wzięta i poważna Pani psycholog, która została zmuszona do wynajęcia detektywa Toma Beckwitha (James Belushi). Pan detektyw zabiera się do pracy i szybko odkrywa, że jego klientka prowadzi podwójne życie. W dzień jest stateczną osobą, która myśli tylko o pracy, w nocy natomiast zamienia się w prawdziwą boginię seksu, szalejącą w różnych podejrzanych miejscach. Co najbardziej zaskakujące - pani psycholog nic nie pamięta ze swojego nocnego życia.

Podwójne życie zobacz gdzie obejrzeć online

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.