PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527776}

Podwójne życie

The Beaver
6,5 12 523
oceny
6,5 10 1 12523
6,3 3
oceny krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Nie do końca zajarzyłam tę scenę. Walter zadzwonił do żony, bóbr mu przeszkodził. Potem Walter zrobił jakąś mini trumnę dla pluszaka, pobili się do krwi Blacka, potem go jakoś rzucił, krzyk bobra i... i w następnej scenie Walter nie ma całego przedramienia? Jak to się stało bo nie ogarnełam?

ocenił(a) film na 8
Cartner

Odciął sobie rękę... -.- Bóbr stał się dla niego jakby częścią ciała i umysłu, więc żeby na powrót stac się sobą musiał się go pozbyc, więc odciął tę częśc ciała, kórą zajmował bóbr i pochował go w tej ww trumience. :D

ola_cp

o.0 No tak... i wszystko jasne.

ola_cp

No sprawa z reka i depresja glownego bohatera jest prosta, ale calej reszty to ja tez nie ogarniam np. ta laska niby go kocha ( on juz i tak podpadniety za sprzedaz prac ) a mimo wszystko i tak sie przyznaje publicznie ze jej przemowienie napisal...przeciez by go ze studiow wywalili !!!!! Niestety ale jak kolega ponizej napisal "Poje bany jest ten film jak lato z radiem...:/

ocenił(a) film na 9
ROBERTHUNT

Młodego i tak wywalili wcześniej, więc nic mu już nie zaszkodziło :)



Oglądajcie film uważniej ;)

ocenił(a) film na 8
Cartner

o ja serio tego nie ogarnąłeś ??? Walter uruchamia piłę , potem krzyczy i następnie jest pokazany bez reki a ty pytasz się co się stało ?? ludzie co z wami !!!

ocenił(a) film na 3
Garrus12

Poje bany jest ten film jak lato z radiem...

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

o gustach sie nie dyskutuje ;) wiec szanuję twoją pinie jednak wg mnie był to bardzo dobry film opisujący walkę osobowości w głowię Walter'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones