PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832177}

Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci

47 Meters Down: Uncaged
4,6 3 299
ocen
4,6 10 1 3299
3,0 3
oceny krytyków
Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci
powrót do forum filmu Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci

Niezły.

ocenił(a) film na 6

Ma parę głupich scen, ale tak ogólnie to muszę przyznać, iż jest to całkiem niezły film o rekinach, które nawet prezentują się fajnie. Tak na marginesie dodam, że córeczka idzie w ślady ojca ;) Oby zagrała w więcej filmach niż tylko jednym ;)

ocenił(a) film na 7
Laki_Lou

Lepszy niż część pierwsza. Tu już mamy czysty horror. Lokalizacja sprawia wrażenie innej planety. Fabuła podobna do ,,Zejścia,,
Dobrze straszy. Choć jeszcze bardziej naciągany ^_^

ocenił(a) film na 1
conneryfan

Ogladaliscie ten sam film co ja? Najprościej było by puścić na tym radiu pod wodą jakaś skoczną muzykę podpłynąć do rekina aby wziął nas w paszczę i on już by nas gdzieś przetransportował później tylko się uwolnić i na imprezę. Jedna była przecież 3 razy w paszczy i spokojnie potem.mogla pływać chodzić lekkie otarcie miała

kejpi93

ja tam daję temu dziełu 3/10, twierdzenie, że lepsze od pierwszej części zakrawa o kpinę :))) Jeśli ten użytkownik wyżej daje temu 7/10 to pewnie połowa filmów jakie lecą w kinach i tv to arcydzieła 10/10 buhaha :)

ocenił(a) film na 6
kejpi93

Wydaje mi się, że ten sam choć pewności nie mam ;)

ocenił(a) film na 6
conneryfan

Dla mnie jednak jedynka lepsza była. Lepiej się przy niej bawiłem :)

ocenił(a) film na 8
Laki_Lou

Mimo sporo scen fantastki film bardzo mi się spodobał,podobnie jak pierwsza część.Podobało mi się że było sporo akcji i ciągle coś ciekawego się działo.Najważniejsze że trzymał w napięciu i widz nie wiedział z której strony nagle podpłynie żarłacz ślepota i złapie za nogi ;).A jak ktoś stęka że film mało realny i że dużo scen niemożliwych jest,to niech włączy sobie program dokumentalny,typu Animal Planet i tam będzie miał wszystko realne i na faktach :D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Otóż to, jak ktoś szuka jak największej realności niech puści sobie program dokumentalny, a nie film, który ma dostarczyć rozrywki ;)

ocenił(a) film na 1
Laki_Lou

Ten film to nieporozumienie

ocenił(a) film na 6
piotr_ladra

Nie powiedziałbym, że to nieporozumienie, ale to tylko moja opinia ;)

ocenił(a) film na 2
jazdowicz2666

przesadzać można ale nie można robić z ludzi idiotów

jazdowicz2666

To jak po Rambo 3 oczekiwać realizmu ;)
Mnie się podobał, chociaż faktycznie nagięty, że hej.

ocenił(a) film na 2
Laki_Lou

ma parę głupich scen?, ten film jest poprostu głupi

ocenił(a) film na 6
grzes1962

Bo trzeba lubić taki gatunek filmu. Animal attack właśnie takie ma być. Odrealnione ale trzymające w napięciu i budzące grozę. Ptaki Hitchcocka, Rój, Szczęki, Sfora, Jad(Venom), Grizzly, Cujo i mogłabym tak długo. Wszystkie te filmy opierają się na tym samym schemacie. Mordercze zwierzę lub zwierzęta atakują i po kolei eliminują bohaterów filmu :-)

ocenił(a) film na 4
seeiko

Jak mam porównać film Backcountry do tego czegoś z rekinami, to sorry. Temu gniotowi bliżej do Sharknado aniżeli do Ptaków, Rojowi czy Szczękom.

użytkownik usunięty
Laki_Lou

Fakt,jest kilka głupich scen. Film jest trochę odrealniony,ale nadrabia szybką i ciekawą akcją typu żarłacz złapał za nogę,przez co trzyma w napięciu i dostarcza rozrywki. Generalnie jedynka bardziej mi się podoba,ale dwójka też prezentuje się nieźle. Rekiny wypadły bardzo realistycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones