PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744378}

Podwodna pułapka

47 Meters Down
5,5 10 121
ocen
5,5 10 1 10121
5,8 4
oceny krytyków
Podwodna pułapka
powrót do forum filmu Podwodna pułapka

Całkiem przyjemnie się go oglądało.Mogę polecić z czystym sumieniem.

ocenił(a) film na 6
hiszpano

dokładnie

hiszpano

dokładnie. a film na 6

ocenił(a) film na 6
Marek84

Jak na zapewne nieduży budżet wyszło całkiem przyzwoicie na rybkach też nie oszczędzali.

hiszpano

SPOILEROWE PYTANIE// Przeżyła tylko jedna? :)

ocenił(a) film na 6
Alicja_kosmitka

Nie wiem czy mogę odpowiedzieć nie psując seansu komuś kto tu przez przypadek zajrzy:) więc może polecę cytatem z Nieśmiertelnego "There can be only one!" i chyba się domyślisz.

hiszpano

Klasyk gatunku

hiszpano

dzięki ;) chyba załapałam ;)

hiszpano

Jednak jeśli chodzi o rekiny to pod względem emocji dużo lepszy jest The Shallows(2016)...

ocenił(a) film na 8
pawelk1504

czy ja wiem - ten jest naprawdę niezły, długo bym się zastanawiał który lepszy ...

ocenił(a) film na 4
Kuba_Kowalczyk_1979

Na oba szkoda czasu

hiszpano

Hmm, dlaczego zmienić tytuł? Na imdb figuruje również jako "47 Meters Down".

ocenił(a) film na 5
hiszpano

"In the Deep" to całkiem inny film, który swoją drogą zmienił tytuł na "The Deep End". Chociaż oba te filmy są mocno do siebie podobne. :)

hiszpano

Nawet niezly ;) takie mocne 6/10

ocenił(a) film na 8
hiszpano

Ja też polecam,jeden z lepszych filmów z rekinami powiedzmy w drugoplanowej roli,bo pierwszą odgrywały bohaterki filmu,i to mi się podobało że pokazali ich tragedie,jak walczyły ze strachem o przeżycie.Rekiny też fajnie realistycznie pokazane,dreszcz przechodził po krzyżu gdy atakowały ;).Trzeba też na koniec przyznać że bohaterki miały jaja,bo niejeden facet na ich miejscu siedziałby obsrany w tej klatce i nie wiedziałby ze strachu co robić :D.Ja oceniam na 8 i zachęcam do obejrzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones