PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837144}

Pokochaj, poślub, powtórz

Love. Wedding. Repeat
5,1 14 023
oceny
5,1 10 1 14023
4,0 3
oceny krytyków
Pokochaj, poślub, powtórz
powrót do forum filmu Pokochaj, poślub, powtórz

Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i musze powiedzieć, że czuję jakbym straciła 2 godziny życia. Zazwyczaj nie wystawiam opinii na forum, ale tu musiałam, żeby was ostrzec. Film od początku do końca można opisać jednym słowem: NUDA. Są chwile, w których masz nadzieję, że może w końcu zacznie się cos dziać, ale niestety są złudne, Nie polecilabym tego nikomu,

ocenił(a) film na 3
milkiczeko

Tak, moja recenzja jest taka sama - NUDA. Tylko ja nie wytrzymałam całego filmu ;-)

ocenił(a) film na 5
milkiczeko

Miał potencjał na fajna komedie, ale coś nie poszło...

milkiczeko

Wytrzymałam 40 minut, sceny chyba kręcili bez żadnego przygotowania, żarty nieśmieszne, aktorstwo kiepskie, niektóre momenty aż bolały (np zachowanie tego chłopaka, który zasypiał po środkach nasennych )

milkiczeko

Jedynie co mnie w tym filmie rajcowało, to brzydkie słowa wypowiadane przez Eleanor

ocenił(a) film na 6
milkiczeko

Mm właśnie jestem po obejrzeniu tego filmu.Troche za bardzo go poplątali, nie wiem czym miało służyć te przesadzenie. Nawet końcowe sceny były dodatkowym balastem. Mialam dać 5,ale było kilka scen naprawdę śmiesznych więc podniosłam ocenę do 6, zazwyczaj zwracam uwagę na to czy chce mi się przewinąć onkinute dwie film a tym razem tak nie było więc niezły to adekwatna ocena według mnie. Za to widzę was w ogóle nie bawił ;)

milkiczeko

Moja wczorajsza próba obejrzenia tego czegoś, skończyła się zaśnięciem na kanapie w biały dzień po ok. 40 min. NUDA!!

ocenił(a) film na 3
milkiczeko

Nie wierzę jak można zepsuć taki fajny i prosty pomysł. Nieśmieszny, postacie wkurzające i ten narrator.... porażka

Danicalifornia_2

W 100% się zgadzam... aż trudno uwierzyć, że ktoś się mógł na tym choć raz zaśmiać. Żenada.

ocenił(a) film na 3
Danicalifornia_2

kurde tak, z tego pomysłu można było tyle wyciągnąć, fajnie się pobawić, a tak to jest tylko nuda

ocenił(a) film na 9
milkiczeko

To ja musze miec dziwne poczucie humoru, bo płakałam ze śmiechu tak bardzo, ze az mnie brzuch rozbolał :D

ocenił(a) film na 7
patyska95

Ja też wspólnie z mężem nieźle się uśmialiśmy przy tym filmie.

milkiczeko

Nic dodać nic ująć, wszystkie potencjalnie śmieszne momenty znalazły się w zwiastunie. Jedynym promyczkiem była dla mnie Aisling Bea, poza tym wielkie meh

ocenił(a) film na 3
milkiczeko

Nie dałam rady do końca. Masakra. Nuda, nuda, nuda.....

ocenił(a) film na 3
arabel

jakby... ostrzegałam :(

ocenił(a) film na 3
milkiczeko

Następnym razem posłucham ;)

użytkownik usunięty
milkiczeko

Zwiastuna nie widziałam,ale może nawet lepiej,bo film okazał się totalnym badziewiem. Od początku do nadejścia napisów końcowych jest nudny. Do końca ma się właśnie nadzieję,że w końcu zacznie się coś dziać,ale nic z tego. Masakra!

ocenił(a) film na 10
milkiczeko

Amanda to rozpieszczona feministka widać ze jakaś laska powinna jej przywalić twarz, szkoda ze ten film jest krytykowany przez feministki

ocenił(a) film na 4
milkiczeko

Chaos panuje w tym filmie, ciężko mi było wytrwać do końca.Główni bohaterowie tacy ładni, abzmarnowane te ich rolę.Pół filmu komentarzy o męskim przyrodzeniu, nie da rady oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones