PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10351}

Pole

The Field
7,5 1 593
oceny
7,5 10 1 1593
Pole
powrót do forum filmu Pole

Polecam!!! Co jakis czas ogladam ten film na mojej zdzierajacej sie juz kasecie vhs i ciagle mam nadzieje, ze zanim rozwali sie na amen kupie sobie ten film na plytce.
Moze ktos wie, czy wyszedl juz na dvd? Czy w ogole wyjdzie kiedys?

pati031

O ile mi wiadomo to w Polsce nigdy nie wyszedl na DVD.
Ja mam wersje na DVD bo w Irlandii mozna kupic prawie w kazdym sklepie z plytami. Popros wiec moze kogos znajomego z Irlandii lub kup na Irlandzkim ebayu.
Jedyny minus to to, ze ta wersja nie ma nawet angielskich napisow a co dopiero polskich.
Z tego powodu nadaje sie wsumie tylko dla tych ktorzy znaja bardzo dobrze angielski i jeszcze do tego sa przyzwyczajni do glebokiego irlandzkiego akcentu.

cinio_2

oj, dzięki za odpowiedz!
Dopiero teraz tu zajrzalam....Bylam ciekawa o to wydanie na dvd. Dzieki , pozdrawiam :)

pati031

pati031 bardzo proszę Cię o kontakt ze mną na moim blogu, bądź na forum filmu "Dominion: Gra o życie" bardzo mi na tym zależy.
Zwracam się do Ciebie z tą prośbą gdyż tylko Ty napisałaś komentarz pod tym filmem. Chciałbym się dowiedzieć, czy opis jaki zostawiłem pod tym filmem pasuje do niego. Gdyż poszukuję tytułu owego opisanego filmu i wydaje mi się, że to właśnie ten film.
Z góry dzięki za wszelką pomoc!
pzdr.

Link do filmu:
http://www.filmweb.pl/f107646/Dominion+Gra+o+%C5%BCycie,1995

pati031

bedzie o 20-tej w piatek 11 marca 2011 na Zone Europa, mam zamiar go nagrać

janusz_filmweb

cześć, i jak, nagrałeś ten film?! polski lektor był?

ocenił(a) film na 8
pati031

Skoro tak dobrze znasz film to może rozpoznałaś kogo grał Brendan Gleeson (Kłótnik aka Quarryman)? I w którym momencie filmu się pojawił? Bardzo lubię tego aktora, a tu go nie poznałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones