PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852875}
5,5 884
oceny
5,5 10 1 884
4,6 7
ocen krytyków
Pollywood
powrót do forum filmu Pollywood

Jaki On biedny że akurat jak kręcił swój dokument to zmarl Goldberg a Wildsteina zamknęli..

ocenił(a) film na 8
Gregfox

Wydaję mi się, że to było "specjalnie" zrobione. To spotkanie z Wildsteinem in tak by się nie odbyło, a na potrzeby filmu wymyślili że to przez to, że trafił za kratki. A Sam Goldwyn zmarł w 1974 r. także pewnie długo przed nagrywaniem:)

ocenił(a) film na 8
notabene

Temat dotyczył Golwyna juniora, a ten zmarł w 2015 roku, więc to by się mogło zgadzać, ale podpisuje się pod opinią, że to celowy zabieg na potrzeby dokumentu, chociażby z tego powodu, że afera z Wildsteinem rozpoczęła się chyba w 2017 roku, a nie wydaje mi się, żeby kręcili ten dokument aż dwa lata :)

ocenił(a) film na 8
revolt1992

Kręcili chyba dłużej niż dwa lata. W wywiadzie pisze że dojscie do pierwszego rozmówcy zajęło mu rok. A o Wildstein nowi tak: "Niektórzy mi radzili, żeby ominąć ten wątek, bo pokazuje upływ czasu i przez taki "newsowy" element film się zdezaktualizuje. Ale postanowiłem to zostawić jako znak czasu. Faktycznie, przez kilka lat próbowałem dostać się do Weinsteina, nazywanego "ostatnim mogulem". On dużo czerpał ze stylu pracy założycieli Hollywood. Podejmował decyzje jednoosobowo, nie bał się ryzyka. Co ciekawe, okazało się, że jego rodzina pochodzi z Głogowa Małopolskiego koło Rzeszowa. Pewnie nikt nie będzie chciał nazwać szkoły jego imieniem, ale na wszelki wypadek podaję tę informację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones