PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 11 715
ocen
4,5 10 1 11715
4,5 6
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
powrót do forum filmu Polowanie na prezydenta

nie próbujcie oglądać tego filmu, bo się mocno rozczarujecie. Przeczytałem zamieszczone komentarze dotyczące tego filmu. Poczułem się jak na huśtawce. Raz na górze raz na dole. W końcu zdecydowałem, że go obejrzę będąc raczej nastawionym sceptycznie do tego co zobaczę. A tu miłe zaskoczenie. Gdy spojrzymy na film przez pryzmat rozrywki nie można mu zarzucić, że jest nudny czy mało dynamiczny. Tocząca się akcja oczywiście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością często ocierając się o groteskę czy wręcz bajkę. Odnoszę wrażenie, że o to właśnie chodziło. Reżyser potraktował całość z przymrużeniem oka i to mu się świetnie udało. Ci, którzy będą doszukiwać się realizmu i klasycznej sensacji na pewno się srogo rozczarują, bo tego w tym przekazie nie uświadczą. Reasumując, jeżeli chcesz spędzić miło czas na luzie ten film Ci to zagwarantuje stając się dobrą rozrywką.

Kpiarz

Dokładnie - pogody ducha :) Ubawiłam się przednio na tym filmie, ucieczka w zamrażarce była dla mnie najlepsza xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones