PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690764}
4,5 10 1 11713
4,5 6
ocen krytyków
Polowanie na prezydenta
Skoro Hollywood nieustannie inspiruje się dziełami innych kinematografii, to dlaczego świat nie miałby... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

"Polowanie na prezydenta" ma wszystko, co potrzebne, by zaliczyć się do filmów "tak złych, że aż dobrych" (lub nurtu "guilty pleasure", jak kto woli). Niestety, potraktowanie kiczowatej fabuły niemalże z grobową powagą sprawiło, iż produkcja w reżyserii Helandera jest po prostu zła (...). Dorosłych odrzuci zapewne pobłażliwe potraktowanie tematu, w przypadku młodych zaś porcja przemocy zaserwowana w trakcie seansu może okazać się gorzką pigułką nie do przełknięcia... głównie dla zatroskanych rodziców (...). Rzecz do ewentualnego zobaczenia na DVD. więcej
Wiele oczekiwałam po filmie "Polowanie na prezydenta" w reżyserii Jalmari Helandera. Wyobrażałam sobie świetną sensację, w której trup ściele się gęsto, a główny bohater, niczym John McClane ze "Szklanej pułapki", dzięki odwadze i świetnemu wyszkoleniu, wychodzi cało z opresji, nieraz rzuci żartem lub błyśnie intelektem i pomysłowością. Niestety, zawód jest ogromny. więcej