1 godz. 15 min.
5,4 130
ocen
5,4 10 130
42
chce zobaczyć

{"type":"film","id":517413,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Polska+love+serenade-2008-517413/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Polska love serenade
  • Daguchna ocenił(a) ten film na: 8

Niektórzy wytykają, że to kupa stereotypów, bla bla bla, ale mnie i tak się podobało. Bardzo miły, sympatyczny filmik bez banału. Szkoda tylko, że dystrybucja słabo działa i ciężko natrafić nań :(

• Daguchna a można coś więcej o nim? w poniedziałek jest w DCFie

kifli88 Zależy, jakie coś więcej masz na myśli. Fabuła, aktorzy?

• Daguchna Fabuła czy warta uwagi i na jakim poziomie wg Ciebie jest gra aktorska ? Nie stanowi dla mnie problemu ukazywanie aż do przesady negatywnych stereotypów o Polakach, akurat w tej kwestii mam duży dystans, więc mam nadzieję, że film przypadnie mi do gustu.

kifli88 Fabuła jest dość... normalna. Wiarygodna historyjka, bez wydziwiania, poza tym przypadła mi do gustu ze względu na to, że plenery robiono w moich okolicach. Co do gry aktorskiej, na początku dwójka głównych bohaterów Niemców może troszkę irytować, zwłaszcza dziewczyna, na szczęście to szybko przechodzi, a przynajmniej tak było u mnie. Może to kwestia faktu, że bohaterka taka miała być - trochę wkurzająca.
    A z tymi stereotypami to bym nie powiedziała, że negatywne. Sądzę, że Polaków przedstawiono tutaj w stosunkowo pozytywny sposób, chociaż bez pomijania przywar.

• Daguchna dzięki wielkie, czuję się zachęcona do obejrzenia :) za miesiąc podzielę się wrażeniami :)

• kifli88 poprawka, film jest grany 14 grudnia w DCFie- nie zwróciłam uwagi na miesiąc

• kifli88 tak jest, dzisiaj we Wrocławiu :)

• leniwypizmak ocena nie zachęca. no ale zaryzykuję. DCF dobrym jest.

• underground byłby lepszy gdyby współpracował z Gutkiem, ale ten ma romans z Heliosem, który i bez Gutka sobie radzi za pomocą komerchy.