PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503386}

Pomniejszenie

Downsizing
5,3 35 507
ocen
5,3 10 1 35507
5,8 26
ocen krytyków
Pomniejszenie
powrót do forum filmu Pomniejszenie

Kilka filmów w jednym

ocenił(a) film na 6

Człowieka uratują nie tyle Wielkie Projekty (nawet jeśli "małe" ;-) ), ale to, co ma w sobie i jak traktuje drugiego. Szkoda, że ta myśl gubi się trochę w tym mało spójnym filmie, który jakby nie bardzo mógł się zdecydować czym chce być: błahą komedią, dramatem społecznym czy futurystyczną apokalipsą. Stąd pewien niedosyt, gdy pokazują się napisy końcowe - pomimo tego, że zakończenie jest w sumie logiczne i konsekwentne (ale też chyba zbyt subtelne dla dużej części widzów). Film jednak przyjemnie mi się oglądało. I jeszcze brawa dla scenografów, którzy nie poszli tylko na łatwiznę pokazywania "wielkich przedmiotów", ale stworzyli świat, który uderza sztucznością, a skala jest tylko nieznacznie zachwiana. Daje to fajne efekty.

ocenił(a) film na 4
snoopy

Wydaje mi się że pogubili się nie tylko w gatunku ale nawet w tym o czym chcieli powiedzieć. Trochę tego, trochę tego i na koniec nie mam pojęcia o czym miało być "Pomniejszenie" i nad czym miałem myśleć po jego obejrzeniu. Szkoda, bo możliwości było dużo.

moja recenzja - http://polformance.umcs.pl/2018/01/czy-rozmiar-ma-znaczenie/

ocenił(a) film na 6
Bryku94

Fajna recenzja. Dzięki za link.

ocenił(a) film na 6
Bryku94

He. Miałem takie samo wrażenie. Chyba nie do końca wiedzieli jaki ma to być gatunek. A mi się wydawało, że będzie to komedia:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones