PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203332}
6,7 39 337
ocen
6,7 10 1 39337
4,0 4
oceny krytyków
Popiełuszko. Wolność jest w nas
powrót do forum filmu Popiełuszko. Wolność jest w nas

Ten film powinien być wyświetlany w kościołach a nie kinach. Jako przerywnik audycji z Watykanu. "Bigotki" mocniej ścisneły by różaniec w momencie Milicyjnego Pałowania, Jednocześnie czekając aż kamera zmieni kadr pokazując umięsnione pośladki księdza Popiełuszki. Przed salą kinową wystarczyło by rozwiesić plakaty :Zydom, Byłym "S-bekom", oraz Czarnym. WSTEP WZBRIONIONY - FILM DLA PRAWDZIWYCH POLAKóW. Merytotyczna wartość filmu, nawet nie jest ciężka jak prawdziwa Radziecka "Pałka", tylko jak wyrób z tworzywa sztucznego zakupiony w Sex-Shopie na Niedzielnej Wyperzedaży. W filmie w którym Bogobojne, proste, przyćmione kadry, swoista gra cieni powinna być Prologiem mamy cały wachlarz szatańskich wynalazków rodem zza oceany. Steady-Cam, Sztuczne Oświetlenie. Jak na Bonda przystało zabrakło jedynie CGI ewentualnie Green Screena. Wycieczki szkolne ustawiają się parami przed kinem, Dłuższe wycieczki ustawiają się po Popcorn i Udka Z KF'c. Producenci zacierają ręce. Krytycy gadają swoje.
a Popiełuszko się w Grobie przewraca.

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

Moja odpowiedź będzie na Twoim poziomie rozumowania:W dupie Ci się poprzewracało!!!

ocenił(a) film na 4
kevinek

Boże, jakie ja kiedyś głupoty wypisywałem.... :D Po co ludzie to odkopują ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Proponujesz mu to, czego cię "przedłużenia boga" nauczyły?

użytkownik usunięty
obmierzly

To czego życie uczy, przez takich ignorantów i pseudointeligentów jak ty

Znowu popuściłeś. A później się przedstawiłeś. Brawo.

użytkownik usunięty
obmierzly

Brawa należą się również prowokatorowi

Żeby cię sprowokować do popuszczenia wystarczy myśleć czy trzeba podważyć jakiś dogmat?

użytkownik usunięty
obmierzly

Trzeba udawać lub naprawdę być idiotą

To twoje motto życiowe?

użytkownik usunięty
obmierzly

Zapoznaj się ze swoim wcześniejszym postem to dowiesz się co to jest

Twoje motto życiowe.

użytkownik usunięty
obmierzly

Zapomniales o pytajniku czy pomyliles przyciski?

Znowu trafiłeś kupą w płot. Lubisz to, prawda?

użytkownik usunięty
obmierzly

Masz jakieś problemy ze snem?...

Bo nie chodzę spać po Smerfach? Powtarzasz się.

użytkownik usunięty
obmierzly

Do niektórych trzeba po dwa razy mówić, a gdzie ty oglądasz te smerfy po północy co?

No właśnie ciągle prosisz, żeby coś ci tłumaczyć kilkakrotnie. Napisałem, że nie chodzę. W przeciwieństwie do ciebie. To samo durne pytanie już zadawałeś komuś innemu. Moje łózko też cię interesuje? Nic z tego.

użytkownik usunięty
obmierzly

Spokojnie, nie jestem jak system, którego interesuje każdy najmniejszy szczególik z życia obywatela. Nic mi nie musisz tłumaczyć, czy ja o coś proszę??? Dobrze wiem co napisałem, umiem czytać WOW, ale czasami trudno jest się do końca połapać w twoich wypowiedziach.

użytkownik usunięty
obmierzly

Lubię odpowiadać na pozionie pyt

Nie, lubisz rzucać kupą i myśleć, że w ten sposób odpowiadasz. Wcześniej zresztą sam napisałeś, że nie wejdziesz na mój poziom.

użytkownik usunięty
obmierzly

Teraz to ty się zaczynasz powtarzać, ciągle ta kupa i kupa, nie znasz innych zwrotów, nawet tego cię w domu nie nauczyli?

Moja kupa x 2 vs twój leszcz x 5. Sugerujesz, że masz obszerniejszy od mojego zasób słownictwa? :D

użytkownik usunięty
obmierzly

Umiesz liczyć??? Jesteś bardziej skrupulatny niż system wiesz? A tak w nawiasie to masz cholernie dobre porównania i epitety oraz metafory takoż

Niestety nie mogę tego powiedzieć o tobie.

użytkownik usunięty
obmierzly

a szkoda, bo już myślałem, że stać cię na minimum

Sorry, ale z przyzwyczajenia dostrzegłem w twoim zdaniu sarkazm.

obmierzly

Czyżbym się mylił?

użytkownik usunięty
obmierzly

maybe...

użytkownik usunięty
obmierzly

takie głupie nawyki czasami mamy. Nieprawdaż?

Obawiam się, że w natłoku codziennych zajęć wiele działań wynika z nawyku. Zbyt wiele, bo rzeczywiście nawyki często są głupie.

użytkownik usunięty
obmierzly

O i widzę, że filozof z ciebie również może być

To nie filozofia, ale pragmatyzm. Jeżeli słuchasz nawyku, który każe Ci palić albo zostawiać włączone światło w kuchni, płacisz za to ;)

użytkownik usunięty
obmierzly

Mądrość życiowa ... :D

Finalny_Odbiorca

Moze nie jest do konca inteligentny ale ma slusznosc - jakims prawem nazywamy sie lepszymi od komuchow a pozwalamy na finansowanie byle czego z naszych pieniedzy? Niech ludzie kreca filmy za swoje pieniadze..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones