PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791732}

Poroniony

Still/Born
5,5 2 968
ocen
5,5 10 1 2968
Poroniony
powrót do forum filmu Poroniony

Mi się film podobał. Nie jest może jakichś najwyższych lotów ale ogląda się go z kilkoma momentami mocniejszego strachu czy też zaskoczenia, szczególnie wieczorem. Ogólnie fabuła niby prosta, a jednocześnie budująca napięcie i pytanie czy to prawda czy nie i dlaczego ona o tym nie piwie, nie pokaże, dopiero koniec, a szkoda, bo lubię tego typu horrory/thrillery, szczególnie te gdzie są dzieci, bo nie od dziś wiadomo, że dzieci budują w filmach większy rozmiar grozy szczególnie. Znacie może podobne filmy z z dziećmi w tle? Bo chyba wszystkie już widziałam, a może nie?

Monica_7

Może nie typowo o noworodka,ale o dzieciach na pewno: Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii, Kronika opętania, Udręczeni, oczywiście Obecność, Szósty zmysł, Sierociniec, Paranormal Activity oprócz pierwszej części bo jest ona z tego co pamiętam tylko o małżeństwie, Naznaczony, To, Duchy kanionu ;)

ocenił(a) film na 7
Monica_7

"Babycall"?

ocenił(a) film na 7
Monica_7

Dzieci
Moze trochę inna tematyka ale też fajny

ocenił(a) film na 6
Monica_7

Hej,mam do Ciebie pytanie,czy ten film ma coś wspólnego z horrorem : Omen ? ;).Z góry dzięki za odp. ;)

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Nie z omenem ma mało wspólnego

ocenił(a) film na 6
Pisaq89

Dzięki za odp.Lipa w takim razie,a warto chociaż obejrzeć,czy raczej lipa totalna ? :D

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

Powiem tak wieczorem do obejrzenia, nie jest wybitny (teraz ciężko o dobry horror jak zapewne sam wiesz), ale do najgorszych też nie należy można obejrzeć jak nie masz co robić :)

ocenił(a) film na 6
Pisaq89

Ok,dzięki w razie nudy w tv będzie co zarzucić na Bluray ;).

ocenił(a) film na 6
Monica_7

Moim zdaniem to ta kobieta nie mogła się do końca pogodzić ze stratą dziecka, nie było żadnej baby jagi tylko ona była niezrównoważona, tłumacząc sobie stratę w taki chory sposób, zauważ że jest scenka w której rozmawia z mężem przez skype i w którymś momencie chwyciła rączkę dziecka i zniekształciła swój głos tak że aż jej mąż się przeraził, potem na tych nagraniach można było usłyszeć podobny głos.

DemiaN

Mam podobne zdanie. Końcówka trochę mnie zbiła z tropu (gdy mąż zaczął słuchać tych nagrań). Jednak to nie zmienia faktu, że miała ona głęboką depresję, bo jak inaczej wytłumaczyć jej zachowanie gdy została nagrana jej próba utopienia dziecka oraz te halucynacje gdy widziała swojego męża z sąsiadką? Gdy on sam jeszcze jej powiedział, że ma ich oglądać przez kamery?? Tak naprawdę można dwojako zinterpretować ten film. Ja jednak obstawiam za psychozą.

ocenił(a) film na 10
KarMach_1985

Niezupełnie psychoza, przecież była z dzieckiem odwiedzić kobietę której również demon porwał córeczkę...

Monica_7

Nienarodzony?

ocenił(a) film na 2
Monica_7

Nie. Zdanie zaczyna się od "mnie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones