PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38747}

Port lotniczy '79

The Concorde: Airport '79
5,1 815
ocen
5,1 10 1 815
Port lotniczy '79
powrót do forum filmu Port lotniczy '79

Sam nie wiem ale śmiałem się w połowie filmu nie gorzej niż oglądając perypetie bohaterów filmu Mela Brooksa. Sceny w których samolot dokonywał tych wszystkich beczek z rodzynkiem na torcie w postaci strzelania z racy do rakiet są po prostu bezcenne. Cały film nie gorzej sobie radzi w byciu inspiracją do miana zapewne jednego z najgorszych filmów lotniczych w historii kina:).

3/10 - mimo wszystko dobrze się bawiłem na tej komedii więc niech ma ode mnie te 2 oczka na pocieszenie:).

tc1987

na spotkania woodstockowe to czesc indoktrynowania dzieci i mlodziezy,
ale jaskolka czyli zaproszenie posla Macierewicza na Przystanek Woodstock odnotowuje na plus,

Macierewicz powinien isc na ten Przystanek (podjac rekawice) i wyjasnic mlodziezy owsiakowej
cala problematyke katastrofy smolenskiej (tylko wynegocjowac ze 3 godziny czasu bu calosc przedstawic
a potem na pytania mlodziezy odpowiedziec)

ocenił(a) film na 5
tcl987

A co to ma wspólnego z "Port lotniczy '79"?

ocenił(a) film na 2
tc1987

Na początku przeczytałem ten post, myślałem, że przesadzasz, ale w trakcie seansu rzeczywiście jaja jak w "Czy leci z nami pilot?". Kto takie filmy robi? Przecież to są poważni ludzie, Deloiny i takie tam.

tc1987

Ale o jakim filmie Mela Brooksa piszesz? Bo jeżeli chodzi Ci o "Czy leci z nami pilot",to Mel Brooks na pewno nie ma z nim nic wspólnego.To film tria ZAZ.

ocenił(a) film na 4
orphe

ZAZ - mistrzowie!

ocenił(a) film na 4
tc1987

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 3
tc1987

O takich filmach zwykło się kiedyś mówić "bajka dla dorosłych".
Niepoważnie przedstawiona jest również psychika naszych bohaterów. Żadna próba zniszczenia samolotu nie robi na nich większego wrażenia. To nie ludzie, to postacie z kreskówek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones