PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298500}
8,0 5 767
ocen
8,0 10 1 5767
6,4 5
ocen krytyków
Portrecista
powrót do forum filmu Portrecista

Co jest najbardziej zdumiewające? Po takich numerach jakie odstawiali raptem 70 lat temu to oni
przewodzą Europie, oni decydują o obronności Polski, itp. Zamiast ich zalać asfaltem po '45 -
powstało RFN- kraina dobrobytu, u nas, którzy "wygrali" wojnę była bieda z nędzą. Dziś te dzikusy są
potęgą. A wiadomo, że są niereformowalni i że gen bandyty mają od zawsze.
A na świecie wszyscy wiedzą o "polskich obozach koncentracyjnych" w Oświęcimiu, Brzezince, itp.

no comment...

lisoszakal

Co za pseudonaukowy, irracjonalny bełkot ...

ocenił(a) film na 9
ar_camal

Ale się wysiliłeś. Może podałbyś jakiś argument. Ja akurat zgadzam się z lisoszkal. Niemcy, naród zbrodniarzy, a poucza wszystkich naokoło.

kriso13

Wojna skończyła się 70 lat temu. A Niemcy nie są narodem zbrodniarzy - nie ma czegoś takiego, jak odpowiedzialność zbiorowa.

ocenił(a) film na 7
kriso13

Szkoda, że tak wstrząsający i mocny dokument jak ten przydaje ci się tylko do tego, żeby podsycić nim swoją osobistą nienawiść do jakichś ludzi, których nie znasz. Matko, pokazać ludziom omegę, to sobie ją wetkną w tyłek, naprawdę...

ocenił(a) film na 9
kosobi

Nie mam pojęcia na jakiej podstawie twierdzisz, że nienawidzę Niemców. Są mi całkowicie obojętni. Po prost stwierdzam fakt, że lubią pouczać inne kraje. Tylko tyle. A tego z omęgą całkiem już nie rozumiem.

kriso13

I jeszcze, że "naród zbrodniarzy" i że byłoby najlepiej "zalać ich asfaltem". Tylko tyle. Ot, drobiazg.

ocenił(a) film na 8
zweistein

Jesteście głupcami, skoro nie zgadzacie się z litoszakalem. Może po prostu niektórzy lubią być pod czyimś butem, np niemieckim ;)

LaRRy_LuRRex

Rozumiesz, że określenie " zalać ich asfaltem" jest wezwaniem do eksterminacji całego narodu? Czyli pochwalsz to, co w przypadku działania Niemców było zbrodnią i ludobójstwem. Nie chodzi o buty, tylko o elementarną moralność.

ocenił(a) film na 8
zweistein

Elementarnie moralnie byłoby ich zaraz po wojnie unicestwić - wszystkich niemieckich/austryjackich/żydowskich zbrodniarzy i ludzi przykładających do tamtej wojny rękę. Póki co osądzono paru chłystków ze świecznika, przedsiębiorstwo "Holocaust" prosperuje na pełnych obrotach, niemcy są potęgą, Polska zobaczyła fige.. także tego, leć do niemiec volksdojczu ;)

jacko05

No i po co te infantylne histerie?
Miej pretensje do Stalina, Roosevelta i Churchilla, mnie nie było podczas układania nowego porządku w Europie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones