PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8795}

Portret damy

The Portrait of a Lady
6,8 7 051
ocen
6,8 10 1 7051
6,5 4
oceny krytyków
Portret damy
powrót do forum filmu Portret damy

Dama w portrecie

użytkownik usunięty

Film znakomity:-) Mam niezmiennie łzy w oczach na wspomnienie jego osteniej sceny. W gruncie rzeczy to przecież bardzo współczesna historia o tym, jak daleko sięgaja granice ludzkiego cynizmu. I czy wobec oczywsitego zła kobieta bedzie potrafiła ocalić swoją niezalezność...?

ocenił(a) film na 8

Film
ma trochę dziwną konstrukcję, ciekawe są "wstawki" jak z kina niemego. Piękna i niesamowicie realna Kidman - po raz pierwszy od dawna uwierzyłam, że tak właśnei mogła wyglądać bohaterka. Przeważnie postacie w filmach kostiumowych są bardzo współczesne pod względem np. makijażu i innych detali.

ocenił(a) film na 7

pomoz mi...
za chiny nie moge sobie przypomniec, jak sie film skonczyl - Kidman w koncu uciekla od Malkovicha?

Hasza

zakonczenie
Jest to dosc wazna czesc filmu............ Tak,bohaterka Kidman ucieka od meza,przyjezdza doumierajacego kuzyna do Anglii,mowi mu, ze go kocha, on umiera pomimo wszystko. Potem bohater grany przez Vigo M. chce by to jedna k z nim ulozyla sobie dalsze zycie,ona jednak ucieka z jego objec i bignie do domu. Zatrzymuje sie jednak przed drzwiami i patrzy z zacieciem w dal...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones