PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8828}

Powrót Robin Hooda

Robin and Marian
6,5 3 458
ocen
6,5 10 1 3458
5,7 3
oceny krytyków
Powrót Robin Hooda
powrót do forum filmu Powrót Robin Hooda

Zakończenie

ocenił(a) film na 9

Film był cudowny! Audrey piękna jak zawsze, ale nie wiem, czy dobrze zrozumiałam
zakończenie tego filmu. Czekam na wasze interpretacje :)

użytkownik usunięty
AudreyLover

Moim zdaniem ona chciała z nim jednak zostać. Widać, że przeżyła bardzo jego śmierć.

Nie wiadomo, czy przeżyła jego śmierć. Może umarła pierwsza. Film kończy się lecącą strzałą i owocami na parapecie

ocenił(a) film na 10
AudreyLover

Dla mnie Robin Hood trafia do Nieba, bo strzała właśnie tam dolatuje.

AudreyLover

Ale co tu interpretować? Miłość to miłość :)

AudreyLover

A co rozumieć czy interpretować? Zakończone po japońsku: harakiri i seppuku

ocenił(a) film na 8
AudreyLover

Widziała, ze nie ma dla nich, a szczególnie dla niego żadnych sensownych perspektyw. Świetnie wykorzystano klasyczny motyw zabójstwa Robina przez zakonnicę/przeoryszę, która chciała się wkupić w łaski jego prześladowców. Finisz kapitalny i świetnie spina całość filmu - najlepsza końcówka w filmowych Robin Hoodach, jaką widziałem. Genialna.
Świetnie pokazany szeryf Nottigham - super. A wszyscy są starzy i widzą, że to już nie to, ale tylko Marion (może też szeryf Nottingham) wyciągnęła właściwe wnioski. Reszta od Ryszarda Lionelhearta po Robin Hooda i "leśnych" - zero. Jasne, że Audrey urocza, ale brawa dla szeryfa i aktora, który go grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones