PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505149}

Powrót trupa

The Revenant
5,7 2 475
ocen
5,7 10 1 2475
Powrót trupa
powrót do forum filmu Powrót trupa

Osoby które podchodzą do tego filmu jako komedii z elementami horroru mogą się bardzo zawieść tak jak ja. W połowie filmu nawet na siłę zacząłem szukać zabawnych elementów ale niestety nic z tego - cały film obejrzałem z nadzieją że nadejdzie ten moment w którym będę tarzał się ze śmiechu i tak doczekałem napisów końcowych. Jeśli nie patrzeć na niego w kategorii komedii to film przyjemny - gra aktorska na poziomie, klimat także. Jedyne co psuje ten wizerunek to końcówka a mianowicie scena gdy wybiega ze stacji metra??!! Mówię tutaj o zachowaniu policji??!!WTF

ocenił(a) film na 8
personboss

Musiałeś nigdy nie mieć do czynienia z policją z USA.

ocenił(a) film na 3
Bodzepor

I nie miałem bo w końcu mieszkam w Polsce

ocenił(a) film na 8
personboss

No to skoro nie wiesz, że policja tam to banda imbecyli, tresowanych jak psy Pawłowa, to się nie wypowiadaj, że coś ci psuje końcówkę filmu, bo na 99% reakcja tamtejszej policji byłaby właśnie taka, jak na filmie - mieli na muszce groźnego przestępcę, wybiegła nagle banda ludzi, no to jeden wystrzelił i już poszło.

ocenił(a) film na 3
Bodzepor

Rozumiem że Ty wiesz na ten temat sporo bo pewnie sam nie raz będąc w USA widziałeś takie incydenty na żywo...a ja głupi myślałem że każdy człowiek posiada coś takiego jak rozum i silna wola a szkolenia zawierają element negocjacji.

ocenił(a) film na 8
personboss

Synek, ja kawał świata zjeździłem i pewnie mógłbym być twoim ojcem, więc nie myśl, że każdy człowiek, z którym rozmawiasz na internecie ma tak jak ty 14 lat i był najdalej w mieście na targu. Nie masz zielonego pojęcia o świecie, to się nie wypowiadaj, dobra?

ocenił(a) film na 3
Bodzepor

Po tym jak piszesz udowadniasz że jesteś członkiem szarej masy internautów którzy nie potrafią normalnie komuś odpisać bez docinek... nikt Ci nie broni jeździć, jeśli Cię stać i masz czas to śmiało - mnie ani nie stać ani nie mam czasu...ale za to czytam książki w których ten człowiek zza ocenu nie jest przedstawiany w jakiś inny sposób niż rodowity Polak... także podtrzymuje tezę odnośnie filmu:
Motyw z policjantami był dla mnie najgorszą częścią filmu - jeśli ktoś się nie zgadza proszę bardziej merytoryczne odpowiedzi niż zaczepne na temat filozofii świata

ocenił(a) film na 8
personboss

Pierdu pierdu. Lekcje już odrobiłeś?

ocenił(a) film na 3
Bodzepor

Lepiej się pochwal co Twoja dziewczyna dostała na komunię

ocenił(a) film na 8
personboss

Na 100% to samo, co wszyscy inni - komunikant. A tobie co wcisnęli?0_o

ocenił(a) film na 9
personboss

zgadzam się w 100% z tobą, mówi że może być twoim ojcem a szuka zaczepki i jest tylko mocny na forum :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
personboss

No debilne zachowanie policji to był całkowicie umyślny zabieg. Nie przyszło ci do głowy, że ta niedorzeczność w tej scenie to są po prostu jaja? Nie dziwię się, że trudno ci było doszukać śmiesznych momentów.

ocenił(a) film na 6
personboss

Why so serious?????
Film był całkiem, całkiem ze sporą ilością śmiesznych motywów. Nie super ale w porównaniu do innych komediowo - rozrywkowych "wypustów" ostatnich miesięcy to to film dawał radę. Każdy ma inne poczucie humoru. Dla mnie Kabaret Starszych Panów jest jak jego nazwa - nudna i nieśmieszna. Śmieszą mnie debilne , hardcorewe gagi. Szkoda, że nic ciekawego w tym filmie nie znalazłeś. Smutne takie życie, gdzie wszystko jest naokoło smutne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones