PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499774}

Poza Sherwood Forest

Beyond Sherwood Forest
4,5 745
ocen
4,5 10 1 745
Poza Sherwood Forest
powrót do forum filmu Poza Sherwood Forest

Film oglądałem tylko dlatego że gra w nim Erica Durance ale myślę że powinien spodobać się on także osobom lubiącym serial "Robin Hood" z 2006 roku z Jonasem Armstrongiem a przynajmniej powinien przypaść im do gustu gdyż jak dla mnie jest tu taki sam klimat i efekty "specjalne" jak w serialu i gdyby zamienić aktorów film mógłby spokojnie stać się jednym z odcinków serialu. Nie sugerujcie się smokiem na plakacie gdyż -UWAGA SPOILER – nie jest to do końca prawdziwy smok co z resztą dowiecie się po pierwszych 3 minutach filmu a jest to zaczarowana kobieta. Co prawda jak na mało budżetową telewizyjną produkcje Kanadyjską animacja "smoka" nie powala jak chociażby w wielomilionowej produkcji "Władcy ognia" ale są one lepsze niż w "Wiedźminie". Duży plus za Polski wątek w filmie gdyż jako Nottingham (z zewnątrz) został wykorzystany Polski zamek Czocha, w którym byłem i od razu go rozpoznałem. Odradzam oczywiście wiecznym malkontentom którzy oczekują połączenia akcji "Szybcy i Wściekli" z głębią psychologiczną "Siedem". Ot taki filmik dla niewymagających i lubiących Robin Hooda choć w zmienionej historii niż normalnie znana.

ocenił(a) film na 2
Hans

dla niewymagajacych 10latkow chciales powiedziec bo starsi odrazu sie poznaja ze to ostatni kicz
w zmienionej historii? ta historia jest kretynska, kto to wymyslil? dziecko rezysera w drodze ze szkoly?
a przebic wiedzmina to nie jest sztuka:)

użytkownik usunięty
Hans

o filmie się nie wypowiem, bo byłoby za dużo wytykania, a Erica... dziwnie zagrała, wydawała mi się sztuczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones