PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554587}
6,6 328
ocen
6,6 10 1 328
6,3 3
oceny krytyków
Poza zasięgiem
powrót do forum filmu Poza zasięgiem

i co?

ocenił(a) film na 9

i nic,
żadnych komentarzy dla takiego filmu?
;(

Chris_Sharma

gdzie mozna obejrzec ew, pobrac ten film?

ocenił(a) film na 8
podsad7

również chciałbym to wiedzieć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Chris_Sharma

a co tu komentować. historia, jedna z wielu. jest wbrew pozorom bardzo dużo takich rodzin- wszędzie. a sam zamysł ujęcia jej w film może i ciekawy, choć według mnie nie potrzebnie bez informacji o tym, jak zakończyła się ta historia. czy to miało wzbudzić jakieś głębsze uczucia? u mnie wzbudziło złość, mniej więcej taką, jaką odczuwa człowiek, kiedy ogląda coś ciekawego aż nagle do pokoju wchodzi młodsze rodzeństwo i włącza kreskówki. czy o takie emocje chodziło? nie odczułam nic w rodzaju współczucia ani smutku z powodu ich sytuacji życiowej a jedynie zwykłą ciekawość. i tylko to przykuło moją uwagę. nie treść filmu tylko to, dlaczego jego autor nie opowiedział zakończenia. poza tym, ciężko jest oceniać takie filmy. co autor chciał powiedzieć przez ten film? po co go stworzył? żeby zaciekawić, zdenerwować, zasmucić czy zaszokować widza? a może nie ma tu żadnego przesłania?

aeterna88

Film jest o uczuciach, które są " poza zasięgiem". Reżyser specjalnie kończy film w tym miejscu, aby widz mógł sobie sam dopowiedzieć zakończenie, pozostawia otwartą furtkę i nie podaje niczego na tacy. Nie ocenia i nie próbuje moralizować. Skłania do przemyśleń.

ocenił(a) film na 6
deviria

Uwaga spojler !!!. Moim zdaniem tytuł raczej odnosi się do faktu że gdy miało dojść do spotkania pod wieżą matka nie odbierała telefonu i o tyle była ,,poza zasięgiem,,bo w moim przekonaniu chyba ponownie stchórzyła,ale to tylko moja interpretacja.

ocenił(a) film na 4
KAROLsas

mnie najbardziej irytowała pewnego rodzaju mysle pomoc autora. Mniemam tak, że te wszystkie pomysły jak pojscie do sadu, pomoc / sfinansowanie lotu to jednak był zamysł jak i wykonanie autora - nie jestem pewny w 100 % ale ciezko mi jest sie przeoknac, ze ta dziewczyna np. spokojnie trafila do hotelu we francji jadac autobusem.
Wole jak rezyser - stoi z boku i obserwuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones