PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675012}

Pozycja dziecka

Poziţia copilului
6,8 3 258
ocen
6,8 10 1 3258
7,7 12
ocen krytyków
Pozycja dziecka
powrót do forum filmu Pozycja dziecka

Film zasługuje pewnie na więcej niż 6/10, bo, główna rola bardzo solidna i całość prowadzona bardzo konsekwentnie, ale tak jakoś mnie nie porwał, pewnie dlatego, że nie przepadam za społecznościami, społeczeństwem i ich problemami, a to obok motywu matki dobra druga połowa tego filmu.

ocenił(a) film na 9
johndoepower

Jedno pytanie: masz dzieci?

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

dzieci nie mam, ale mam oboje rodziców, jestem jedynakiem, a moja matka ma więcej wspólnego z postacią Corneli niż chce mi się nad tym myśleć.

ocenił(a) film na 9
johndoepower

Zatem oglądałeś ten film z "pozycji dziecka" właśnie :) Ja też nie mam... Film, jak widać po ocenie, bardzo mi się podoba, ale mam z nim ten problem, że oglądałem do "na zimno", czy jak by to ujął Sobolewski: "jak przez szybę". Poruszyły mnie może ze dwie sceny... I tak sobie myślę, że naprawdę zrozumieć ten film i naprawdę się nim wzruszyć mogą tylko ci, którzy dzieci mają. Trzeba więc będzie jeszcze kiedyś do niego wrócić :)

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

Całkiem możliwe, że żeby spojrzeć na ten film inaczej trzeba mieć dzieci i to dzieci w takim wieku w którym rodzic bardziej się już nimi interesuje, niż one rodzicem. Szybko tego nie sprawdzimy.

ocenił(a) film na 9
johndoepower

Zatem wrócimy do tej rozmowy za circa 20 lat :)

ocenił(a) film na 6
Sqrchybyk

O.K. Postaram się w każdym razie.

ocenił(a) film na 8
Sqrchybyk

Otoz wlasnie punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, czy jak tam sie mowi....Ja wlasnie ogladalam ten film majac zapewne inne odniesienie do tematu, bo jestem matka i posiadam juz doroslych synow, a wiec mnie poruszyl temat i nie "przez szybe":-)

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

No, właśnie o tym pisałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones