PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804821}
6,5 20 210
ocen
6,5 10 1 20210
5,4 9
ocen krytyków
Pozycja obowiązkowa
powrót do forum filmu Pozycja obowiązkowa

Liczyłam, że aktorki nie zawiodą i nie pomyliłam się. Obejrzane w gronie 217 kobiet, ubaw do łez! Miło spędzony czas.

ocenił(a) film na 8
monin_filmweb

Jak pójdę z Mamą na ten film to nie będzie niezręcznie? :D Dużo tych greyowych rzeczy tam?

użytkownik usunięty
baciey

Byłam z mamą - nie będzie niezręcznie, książka jest tylko tłem ;) Film Polecam :)

ocenił(a) film na 8
baciey

Myślę, że słowo klapsy mama zna, a stwierdzenie wykorzystane z książki,, wewnętrzna bogini " może jedynie rozbawić, to spokojnie można zabrać i babcię ;)

ocenił(a) film na 8
monin_filmweb

Znać słowo, a wspólnie oglądać wykonywanie tych słów to jest różnica.. :D

ocenił(a) film na 8
baciey

Akurat w tym filmie tylko usłyszysz :)

monin_filmweb

...jak faceci mają wy...ne na ten film to widac po komentarzach....film padaka!! Panowie spierd...

ocenił(a) film na 8
karetmistrz

Oglądałeś??

ocenił(a) film na 7
monin_filmweb

Sympatyczny, odprężający film.

Kinomaniaczka_

Nagraj sobie w pętli i puszczaj przed snem

monin_filmweb

Powiedzcie czy ja przeoczyłam czy nie było tego motywu co jest w zwiastunie, co na lotnisku kobita do tej co grała ją Diane Keaton, mówiła, że powinna się wstydzić, ze czyta tę książkę?

ocenił(a) film na 8
Indra_5

Też zastanawiałam się nad tym, bo też nie widziałam

Indra_5

Faktycznie nie było tej sceny.
Czy tylko ja uważam, że Andy Garcia jest mega przystojnym "dziadkiem"? ;)

Curious0

Zależy z perspektywy jakiego wieku się patrzy, dla mnie to żaden dziadek ;) No i fakt, bardzo przystojny mężczyzna, jeszcze zagrał tę rolę tak, że mogłabym odpłynąć w ramionach takiego faceta ;)

Indra_5

Szkoda tylko, że taka sytuacja jest nierealna. W prawdziwym życiu pewnie każdy z tych panów ma o wiele młodsza partnerkę.

ocenił(a) film na 8
Curious0

Akurat Andy Garcia jest ze swoją żoną od 36. lat a ma ona teraz lat 60 i nieciekawie wygląda na pierwszy rzut oka :|

ocenił(a) film na 8
baciey

Jakie opinie mamy o filmie??

ocenił(a) film na 8
monin_filmweb

Znakomita komedia, z bdb dialogami, grą aktorską, scenariuszem, dawno się tak nie ubawiłem, polecam ;) 8*

monin_filmweb

Film o czterech alkoholiczkach z nieistniejącymi problemami. Gówno jakich mało...

ocenił(a) film na 8
perun_6

Zauważ, że w większości amerykańskich filmów wszyscy są alkoholikami. Ja idąc na te komedię nie analizowalam postaci. Oczywiście co człowiek to inna opinia.

ocenił(a) film na 9
perun_6

warto powiększać rozumek, wtedy można więcej zrozumieć, kiedyś może nawet ten film.. czego życzę. pozdrawiam

perun_6

Ohydne teksty

monin_filmweb

Przepraszam, mogę namiar na to grono? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones