PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10533}

Pradawny ląd

The Land Before Time
7,5 5 270
ocen
7,5 10 1 5270
Pradawny ląd
powrót do forum filmu Pradawny ląd

STOPKA żyje

użytkownik usunięty

Ludzie, oglądałem ten film jak miałem kilka lat z 15 razy na VHS.
Wypożyczenie wtedy kasety było drogie ale tak lubieliśmy ten film (z siostrą), że pożyczaliśmy go kilkanaście razy! Polecam bardzo dobry i wzruszający film dla dzieci.

użytkownik usunięty

kurcze ja szukam tej bajki od kilku lat i nie moge jej znalezc w zadnej videotece;( pamietam ze za kazdymb vrazem kiedy ja ogladalam plakalam a ogladalam ja kilkanascie razy moze wiecie czy idzie sciagnac ten film przez neta dajcie znac :)

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra bajka (mojego dziecinstwa). Polecam goraco!!!

ocenił(a) film na 10

ja mam 2 pierwsze części polskie, a jeśli chodzi o oglądanie to wszystkie tylko, że po niemiecku, ale i tak kumam ten język więc rozumiałam co mówili i w sumie to było to samo dla mnie jak po polsku nie oglądałam tylko najnowszej częśći czyli 12-stej :(

ocenił(a) film na 10

A ja nie mam tej kasety :( ozyczylam kolezance i juz mi jej nie oddała ;/ buu
ale pamietam film! super!:)

Ma ktoś może ten film na płycie czy coś,bo nigdzie go nie ma,w żadnym sklepie go nie mozna już dostać:(

Jak byłem mały to też bardzo często z rodzeństwem go wypożyczałem... aż w końcu mama nam go kupiła.Ale było radochy, nasza ulubiona bajka wreszcie w domu...Po latach próbowałem tę bajkę znaleźć i udało mi się. Teraz z sentymentem trzymam ją na dysku i wiem ze moja siostra choć sama się nie przyzna także ja zachowała...pzdr

sebaqsa

Hej, wiem, że odgrzewam kotleta sprzed 7 lat, ale pamiętasz może, gdzie udało Ci się znaleźć tę bajkę? To też jest moje wspomnienie z dzieciństwa, a niestety nigdzie nie mogę jej odnaleźć :( Pozdrowienia!

JulkaKulka

Wpisz : Pradawny Ląd -chomik ... i Ci powinno wyskoczyć. Zajęło mi to 37 sekund.
7 lat temu... To był dopiero Pradawny Ląd w moim życiu... ;)

sebaqsa

Dzięki za odpowiedź, mam go już, chociaż nie w wersji, którą oglądałam za młodu. No nic, muszę się zadowolić tym, co jest :) Jeszcze raz dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones