PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143285}

Prawdziwy Bruce Lee

The Real Bruce Lee
6,1 166
ocen
6,1 10 1 166
Prawdziwy Bruce Lee
powrót do forum filmu Prawdziwy Bruce Lee

25 minut wartosciowe

ocenił(a) film na 4

zakupilem sobie w USA box set zawierajacy 13h filmow KungFu, w tym Th Real Bruce lee

Tyle tylko ze o bruce'ie Lee jest tylko 25minut filmu z 95, aczkolwiek te 25 minut to juz cos bo sa to fragmenty filmow Bruce z dziecinstwa, Kid Cheung, Carnival i pare innych, dal milosnikow Bruce'a takich jak ja to prawdziwa gratka i juz nie zaluje tych 13$$ za ten boxset,

pozostaly czas filmu zajmuja fragmenty filmow z Brucem Li i Dragonem Lee rotfl

troche smiesznie ale mysle ze mozna sobie zobaczyc

dalem 4/10 dlatego ze troche zostalem nabity w butelke bo o Bruce'ie nie ma za duzo

adas_80

Moja ocena to 3/10. Zgadzam się co do pierwszych 25 minut, ale reszta mnie rozczarowała. Tytuł powinien brzmieć "Naśladowcy-Prawdziwego Bruce Lee".

ocenił(a) film na 8
filmik_3

A mi najbardziej 2 częśc się podobała
Chciałbym zobaczyć ten film w całości

adas_80

O jakiej drugiej części piszesz? Jedynie to w tym dokumencie "Prawdziwy Bruce Lee" (tytuł oryginalny: The Real Bruce Lee) 1973 r. podobało mi się, to końcówka, mianowicie dialog narratora, który mówi:

"poznaliście jego następców. Wszyscy wiedzą, że Bruce był tylko jeden - niezastąpiony i choć nie ma go z nami, jego pamięć żyć będzie wiecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones