PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448713}

Projekt: Monster

Cloverfield
6,4 68 083
oceny
6,4 10 1 68083
6,6 16
ocen krytyków
Projekt: Monster
powrót do forum filmu Projekt: Monster

I co wazne bardziej realistycznie. Wciaz uwazam ze CLOVERFIELD jest najlepszym w historii
monster movies filmem.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

true that ;)

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Zgadzam się . Jest epicki.

ocenił(a) film na 10
scricxovan

Jest epicki i genialnie zrobiony. W nowej GODZILLI z roku bodajze 2014 nie czulem praktycznie emocji. Czulem znuzenie poziomem glupot scenariuszowych a Godzilli prawie wcale nie bylo widac. Nowy KING KONG to samo. Niby stwora mamy wiecej niby sa zabici i ranni ale nie potrafilem sie wgryzc w ten film i utozsamic z bohaterami. Oba filmy sa mi kompletnie obojetne a PROJEKT MONSTER ma w sobie to cos co sprawia ze co jakis czas do niego wracam. Wiem jedno nigdy wiecej nie pojde do kina na debilna GODZILLE bo boje sie kompletnego zawodu to po1 a po2 ogladajac zwiastun do GODZILLI2 do teraz pozostal mi niesmak a minal prawie miesiac odkad widzialem zwiastun. Wkurzaja mnie filmy gdzie perfidnie i po chamsku wciskaja CGI a naokolo nie ma praktycznie makiet i rekwizytow tylko chamskie green screeny ktore az bija po oczach. Co za duzo to nie zdrowo. Musi byc balans miedzy chamskim CGI a efektami praktycznymi. Zgadzasz sie ze mna???

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Oczywiście. Ja także często nawet z nudów wracam do Cloverfield bo ma w sobie to coś..co nazwałbym realizmem. To nie jest jakaś tam amerykańska podróbka godzilli czy innej szmiry. Godzilla to pokemon Cloverfield to monstrum z koszmaru.

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Ładnie was fantazja ponosi z tym 10/10 xd

ocenił(a) film na 10
Sharimsejn

Film jest świetny i bardzo realistyczny a zobacz za jak nieduże pieniądze został zrealizowany. Efekty specjalne do tego masa scen ze statystami...

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

Przecież oglądanie drgającego obrazu jest straszne :( oczy bolą, głowa boli... Naprawdę nie rozumiem co w tym jest fajnego...
Więc pomysł na film oceniam na 6, realizację na 1 albo na 0 - o wiele bardziej wolałbym obejrzeć normalny film o tej fabule, to może by 6 dostał, a tak to podsumowując ocena: 3.

ocenił(a) film na 10
Lex17

Tak właśnie miało być ze nagrywane z ręki a nie da się biedz z kamerą by nie latala. Oglądając film SZEREGOWIEC RYAN gdzie też kamera lata jak poj.ebana w scenach akcji byłem wkurzony a tutaj mi to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

To obejrzyj sobie koreański The Host

ocenił(a) film na 10
sally_storm

Widziałem i nie można zbytnio porównywać obu filmów bo niby mamy filmy z gatunku monster movies ale w jednym mamy klasyczne rozwalanie miast jak w GODZILLI a w drugim coś trochę innego.

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Oj czy bardziej realistycznie to bym nie powiedział.Przez to ciągłe nagrywanie trzęsącą się kamerą film wyglądał momentami na amatorski.Dialogi też były takie jakieś sztuczne,przez co film tracił na jakości i nie trzymał aż tak w napięciu.Choć nie powiem,spodziewałem się że to będzie totalna klapa,jednak oglądało się całkiem przyjemnie.Jedynie ten koniec mógłby być bardziej wyjaśniający wszystko.A tak widz się czuje jakby był przerwany w środku fabuły.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Dzisiaj obejrzałem po raz trzeci i trzymałem się oparcia fotela. Poraża realizm tego filmu. Moim zdaniem najlepszy film zrealizowany techniką found footage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones