PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689329}
6,6 21 159
ocen
6,6 10 1 21159
6,7 3
oceny krytyków
Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj
powrót do forum filmu Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj

Uwielbiam takie filmy!

ocenił(a) film na 7

Tak jak zawsze powtarzam: nie sugerujcie się komentarzami, tylko obejrzyjcie sami. Moim zdaniem na prawdę fajny film na wieczór. Fani sc-fi będą zadowoleni. Ja nie zauważyłem tu jakichś niejasności w filmie. W sumie to dziwne by było mieć o nie pretensje, skoro nie wiemy na czym polega przemieszczanie się w czasie i jakie są tego konsekwencje.

ocenił(a) film na 6
xandar12

a ja wymagam więcej ,tutaj raziło to w oczy, a ta poprawka co koleś poprawiał swoją ocenę pod tablicą to już była kpina... Tyle razy to robił a cała ekipa nie spotykała swoich kopii z przyszłości. Czyli w tym filmie mamy pętle czasu otwartą, zamkniętą i do tego jeszcze ...inne wymiary .. Pomieszanie z poplątaniem niestety. Dla niewymagającego widza może to żaden problem, dla mnie i dla wielu obniża to znacznie ocenę.

xandar12

Słusznie - film dobry, aktorzy dobrzy i dobrze się oglądało.

ocenił(a) film na 8
Albi07

Zgadzam się albi świetny film, i jako fan sci-fi jestem zdecydowanie ukontentowany, poza różnymi nielogicznymi wpadakami, które jak zwykle są w każdym tego typu filmie to świetnie się bawiłem, scenarzysta spełnił w 120% swoje zadanie.

Albi07

też lubię takie filmy tylko wielki minus za wykonanie filmu. A dokładniej chodzi o filmowanie w sposób blair witch project , paranormal activity i innych tego typu. Aż nie chce mi się zabierać za ten film. Nie mogli nagrywać normalnie?

Albi07

Mnie sie obejrzalo film bardzo przyjemnie, emocjionujaca , naukowo i mnie zaciekawil. Podroze w czasie i ich konsekwencje itp. :] Jestem zadowolony, i chyba najbardziej koncowym etapem filmu. Co do typu krecenie nie przeszkadzalo mi to ani troche :D

ocenił(a) film na 8
Gata123

no i git :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones