Projekt Floryda

The Florida Project

2017 1 godz. 55 min.
7,1 38 236
ocen
7,1 10 38236
30 935
chce zobaczyć
7,4 20
ocen krytyków
{"rate":7.45,"count":20}
powrót do forum filmu Projekt Floryda
  • Córka z żoną kupiły mi bilet na ten film abym nie marudził im na zakupach. Film wgniótł mnie w fotel. Rewelacyjny scenariusz i wyreżyserowanie na poziomie mistrzowskim. Za tydzień ide po raz drugi. Nie ma co sie rozpisywac i namawiac. Go trzeba zobaczyc.

• mk34 ocenił(a) ten film na: 8

piwosy aha.

• Fassassin ocenił(a) ten film na: 9

piwosy Pozazdrościć córki i żony xD

• niemasprawy ocenił(a) ten film na: 2

piwosy Ja też chyba pójdę ze trzy razy jeszcze. Scenariusz rzeczywiście rewelacyjny. Trochę leniwy jakby - takie artystyczne tempo. Nowoczesne rozwiązanie - zero fabuły + wątki nie mające ze sobą nic wspólnego.

Kiedyś był taki film "Kids". Obliczony na wgniatanie w fotel. I te Project też miał chyba pokazać społeczeństwo, o którym nic nie wiemy. Ale serio? Dla kogo jest ten film? Dla czternastoletnich bananowców, którzy w życiu nie widzieli żula?

Szkoda, bo można było z tego zrobić jakąś historię. Wyszedł jakiś kotlet bez smaku.

Było leniwie, kolorowo i amerykańsko. Takie rzeczy można robić dużo lepiej - vide "Winter's Bone".

• niedzielnyogladacz ocenił(a) ten film na: 5

niemasprawy No właśnie

• Bokciu ocenił(a) ten film na: 8

niemasprawy Bzdury pleciesz.

• takero ocenił(a) ten film na: 3

niemasprawy Mnie wgniótł w fotel na tyle na ile zacząłem się nudzić.
    Jeśli komuś to tak przypadło do gustu to zakładam że "Rolnik szuka żony" okaże się murowanym kandydatem do oskara!

• takero Bardzo śmieszny komentarz uhaha

• some1 ocenił(a) ten film na: 1

piwosy Nie stać Cię na bilet do kina? Co z Ciebie za mąż i ojciec?

• some1 widocznie dobry człowiek ze córka i żona bilet kupuje ;) też chce takie prezenty ;)

WHITEhorse jakbym dostał od żony bilet na film o patologii w ciężkim wykonaniu to zastanowiłbym się poważnie nad motywami

• takero To zastanawiaj się nad swoim życiem, nie nad moim. Jak ktoś kiedyś powiedział o gustach się nie dyskutuje, Ty widziałeś patologie, ja widziałem problem który ludzi do tej patologi sprowadza. Dzięki za poprawy moich wypociny pod względem gramatycznym, z drugiej strony medalu, było to moje pierwsze podzieleniem się moim wrażeniem na temat filmu i jestem w szoku jakie skrajne emocje on wywołał.

• some1 Stać mnie na zakup biletu, nie musisz się martwić o moje finanse. Radzę sobie z nimi z pewnością lepiej niż Ty. Jeżeli dostaje prezent od najbliższych mi osób, że tak się wyrażę g... o Ci do tego.

piwosy "Go trzeba zobaczyc."
    To aby na pewno po polsku jest?

• skorn ocenił(a) ten film na: 6

takero szyk przestawny, lubią niektórzy pisać tak

skorn O ile nie jest się kuhwa mistrzem yodą to brzmi to głupio trochę.
    Inna sprawa że o ile w środku zdania można używać "go", o tyle na początku prawidłowe byłoby użycie "jego".

• takero „Jego trzeba zobaczyć” brzmiałoby jeszcze głupiej.

Siledh Ale "Trzeba go zobaczyć" mądrzej.
    A sam fakt że nie akceptujesz polskiej mowy (tej gumowej) to już inny sort beki xD

• takero Skąd wniosek, że nie akceptuję?

• numero_uno ocenił(a) ten film na: 3

piwosy Byłem, Zobaczyłem, Wynudziłem się.
    Beznadziejny film. Niby o czymś a jednak o niczym, takie masło maślane.

• piwosy Tata???