PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322815}

Prorok

Un prophète
7,3 34 077
ocen
7,3 10 1 34077
7,4 17
ocen krytyków
Prorok
powrót do forum filmu Prorok

1. Czemu Malik zabił tych trzech gości z opancerzonego auta? Skoro ten którego zostawili to był szef Lucianiego i nie mieli zamiaru go zabijać to czemu zabili jego ludzi i czołgali nim jak szmatą po tej ulicy? Skąd w ogóle założenie, że ten szef po tym jak zrobi porządki w swojej organizacji to nie załatwi Malika za taką akcję? Ostrzegam, że oglądałem na 3 razy więc mogłem coś pominąć.
2. Jakim cudem Luciani nie domyślił się, że to robota Malika zanim nie zobaczył go na dziedzińcu z arabami?
3. Pod koniec widzimy jak jest zamach na jakiegoś Korsykańczyka w więzieniu. Rozumiem, że to zlecił szef Lucianiego? To czemu nie zlecił zabójstwa Lucianiego?
4. Końcówki czyli wyjścia z więźnia już w ogóle nie rozumiem. Niby skąd Malek wytrzasnął nagle taką ekipę, która w trzech autach ledwo się mieści. No chyba, że to nie byli jego ludzie i zakończenia nie zrozumiałem. Ale jeśli to nie byli jego ludzie to nie rozumiem scenariusza. Malek zdradza swojego szefa żebym umrzeć po wyjścia z paki?

ocenił(a) film na 6
siweq

straszny bezsens ten koniec =/ film spoko ale final wszystko zjeb.l. Mialem nadzieje ze na koncu Malik zginie. I w ogole czemu to sie nazywa prorok? co do tego wszystkiego mial ten typek ktorego zabil na poczatku? czemu on mu sie pojawial przez caly film?

ocenił(a) film na 9
porki357

Zakładam że albo masz za mało lat (nic w tym zdrożnego) albo za mało czytasz. Jakby Malik zginął to cały film nie miałby najmniejszego sensu. Poczytaj a potem sam sobie odpowiedz:
http://www.filmweb.pl/film/Prorok-2009-322815/discussion/Kilka+pomys%C5%82%C3%B3 w+i+podpowiedzi+dla+os%C3%B3b+uwa%C5%BCaj%C4%85cych+%C5%BCe+film+nie+ma+%22drugi ego+dna%22+albo+nei+rozumiej%C4%85cych+jaki+prorok,2870692

ocenił(a) film na 9
siweq

Po pierwsze i najważniejsze:zabił szefa,oszczędził Włocha z którym to tamten się dogadywał rolując L.Konsekwencją była utrata pozycji L. w więzieniu(aresztowania strażników) ,L. wszystko z kumał lecz nie miał władzy by go dopaść w karcerze,w który to przeczekał spokojnie 40 dni,na dziedzińcu po wyjściu jeden to już "dziad",a drugi szef brodaczy ...

ocenił(a) film na 10
nocnymarian

Ale jest to dość trudny film

ocenił(a) film na 9
siweq

Obejrzyj jeszcze raz, podczas oglądania notuj co się dzieje razem z nazwiskami. @nocnymarian już Ci podpowiedział. A ja dodam od siebie tyle: http://www.filmweb.pl/film/Prorok-2009-322815/discussion/Kilka+pomys%C5%82%C3%B3 w+i+podpowiedzi+dla+os%C3%B3b+uwa%C5%BCaj%C4%85cych+%C5%BCe+film+nie+ma+%22drugi ego+dna%22+albo+nei+rozumiej%C4%85cych+jaki+prorok,2870692

ocenił(a) film na 9
siweq

Odpowiedź już jest:
https://www.filmweb.pl/film/Prorok-2009-322815/discussion/Kilka+pomys%C5%82%C3%B 3w+i+podpowiedzi+dla+os%C3%B3b+uwa%C5%BCaj%C4%85cych+%C5%BCe+film+nie+ma+%22drug iego+dna%22+albo+nei+rozumiej%C4%85cych+jaki+prorok,2870692

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones