PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 224
oceny
6,8 10 1 50224
Protektor
powrót do forum filmu Protektor
LeoMessi86

Jaki naród, taka ocena. Cecha narodowa Polaków? Narzekanie.

ocenił(a) film na 3
Burmistrz

To lepiej łykać gów-no bez zagrychy i mówić,że smakuje?To też cecha niektórych Polaków.Swój charakter i swoje zdanie trzeba mieć.

GrimReaper76

Zależy co kto lubi, organista ogórki, ksiądz jego córki.

ocenił(a) film na 3
LeoMessi86

Skandalicznie wysoka ocena.Ale to moje zdanie.To nie prowokacja,jakby co.

GrimReaper76

Jeżeli ktoś zna filmy z udziałem Jasona Statmana, to jest film typowy dla miłośników kina akcji. Uwielbiam tego aktora, choć nie trawię filmów sensacyjnych. Oglądam tylko te z jego udziałem. Jeśli ktoś lubi ten gatunek, to jak najbardziej polecam. Dla mnie film rewelacja

ocenił(a) film na 3
Leila30

Nie chcę się czepiać ale skoro już tak uwielbiasz tego aktora to wiedz,że on nie nazywa się Statman lecz Statham.Ale to tak na marginesie.Pozdrawiam.

GrimReaper76

Masz rację, mój błąd.

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Film jest bardzo dobry
Ludzie wolą oglądać Mode na sukces niż bardzo dobry film akcji

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Podzielam zdanie, bardzo dobry film. Statham jak zwykle nie zawiódł.

ocenił(a) film na 8
Psychosis7

A ja teraz oglądam Skazanego na piekło z Van Dammem

LeoMessi86

lubię statham'a i widziałem z nim większośc filmów .... i zaczynają być nudne i pełne absurdów. ten gość w każdym filmie gra tak samo, ta sama gadka, ta sama mimika twarzy i jak zwykle jest niezniszczalny. Fabuła ? Głowny bohater zobaczył na peronie chińską dziewczynkę, uznał, że go uratowała i w zamian postanowił skasować całą mafię rosyjską, chińską, brudnych gliniarzy, burmistrza, szefa burmistrza... sumie to kogo on tam nie skasował ?? wspominałem, że zabrał 30 baniek brudnej kasy i ... oddał ją tym samym chińczykom, których wcześniej masowo mordował ? ocena na filmewie jest mocno zawyżona, a jesli ktoś uważa inczej nie potrafi myśleć, a filmy akcji ocenia po ilości trupów

ocenił(a) film na 6
LeoMessi86

W starym i dobrym stylu? W oklepanym stylu. Nic nowego w tym filmie nie zobaczyłem. Z góry założyłem (i pewnie 80% z was też) że koleś i dziewczynka przeżyją a wszystko zakończy się happy endem, i tak też się stało. Co za tym idzie? Zero dramatyzmu, realizmu, dreszczu emocji oraz nudna przewidywalność wydarzeń. Jak zwykle główny bohater rozwala wszystkich i wszystko, kule się go nie imają, walczy lepiej od cyborga, zdolny powalić na raz 5 i więcej uzbrojonych gangsterów. Sceny walk kręcone tak, że trudno się połapać kto komu wykręca rękę a kto stęka z bólu (ujęcia krótsze niż pół sekundy to w teledyskach a nie w filmach - oczopląsu można dostać).
Do tego ten chamski product placement Audi, Audi i jeszcze raz Audi oraz mniej chamski Hyundaia, LG i kilku innych marek.
Swoją drogą to może się czepiam, ale czy do sejfu z taką kasą hasło nie powinno być automatycznie zmieniane np co kilka godzin?

Faktem jest iż każdego roku wchodzą na rynek dużo gorsze filmy akcji od tego (np. Czerwony świt), wystawienie 3 dla tej produkcji mogłoby być krzywdzące, ale dać 7 to też lekka przesada.

ocenił(a) film na 6
lukasz_beta

Zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones