PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8916}
7,3 7 210
ocen
7,3 10 1 7210
6,4 5
ocen krytyków
Prywatne śledztwo
powrót do forum filmu Prywatne śledztwo

Jak na Polskie lata 80-te film naprawdę dobry. Najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie. Nie było typowe i dlatego uważam film za udany.

frugosz

Zakończenie rzeczywiście zaskakujące. Sam film pomijając świetną grę aktorów dla mnie zbyt schematyczny. Pomijam już fakt zrobienia z zawodowych kierowców pijaków, chamów, morderców i dziwkarzy, ale motocyklista zawsze znajdował się w miejscu gdzie doszło do "wykroczenia" a chwilę później kierowca zatrzymywał się w ustronnym miejscu gdzie zostawał zamordowany.

ocenił(a) film na 8
blizard25

film 8/10, znakomita rola Wilhelmiego i Peszka

ocenił(a) film na 7
frugosz

Właśnie mi też to najbardziej się podobało. Zakończenie super zaskakujące, co rzadko spotykamy w dzisiejszym Polskim kinie. Wszystko wydawało się takie oczywiste... a jednak ;-)

P.S. @blizard25 masz racje schematyczność trochę raziła i... zawsze to "ustronne miejsce"... jednak reszta przeważa na plus

frugosz

Kiedy ludzie w końcu skumają, że pisanie rzeczy w stylu 'zaskakujące zakończenie' jest spoilerem?

ocenił(a) film na 8
MariaJ

Nie jest, spojler to gdyby napisał że Peszek zabijał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones