PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658802}

Przełęcz ocalonych

Hacksaw Ridge
8,1 233 174
oceny
8,1 10 1 233174
6,4 38
ocen krytyków
Przełęcz ocalonych
powrót do forum filmu Przełęcz ocalonych

Arcydzielo!

ocenił(a) film na 10

Drugi najlepszy film jaki w zyciu widzialem. Wszystko w nim jest wspaniale, wbija w fotel, oszalamia, zachwyca... Szedlem do kina liczac na swietny film a dostalem wiele wiele wiecej. Mel Gibson powrocil w wielkim stylu, licze na Oscary dla niego i jego ekipy. Brawo Wy!

ocenił(a) film na 9
wojoZiom12311

A który film jest najlepszy?

ocenił(a) film na 10
kamil12580

Dla mne "Django"

wojoZiom12311

Za takie wiadro Patosu, na pewno dostanie milion oskarów. Film o kretynie, który zamiast iść na sanitariusza, idzie do piechoty i płacze że nie dotknie broni.

ocenił(a) film na 9
Abatoniki

A sanitariusze to niby co? Nie piechota? :) Myślisz, że sanitariusze mieli jakieś inne koszary i inne przygotowania do wojny? nie przechodzili szkolenia z bronią? :) Problemem bohatera było to, że przez pomyłkę w ogóle o jego pierwotnej prośbie zapomnieli i szkolenie stricte na sanitariusza nastąpiło później. Co nie zmienia faktu, że i tak nie zwolniłoby go ze szkolenia, jakie musiał przejść tam, gdzie pierwotnie wylądował, czyli wytrzymałościówka, strzelanie itp.

ocenił(a) film na 10
wojoZiom12311

Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jaki widziałam!

ocenił(a) film na 8
moonka91

A jeśli ja widziałem 8 tysięcy filmów, w tym około 4 tysiące ambitnego i artystycznego kina z
wyższej półki ciekawe czy będzie w moim osobistym Top 500. Raczej tak.
A z filmów wojennych, jeśli wejdzie do Top 25 to już coś. Liczę na świetny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones