PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808437}

Przemytnik

The Mule
7,0 73 976
ocen
7,0 10 1 73976
6,0 25
ocen krytyków
Przemytnik
powrót do forum filmu Przemytnik

A na deser jakaś bajka 3D albo inne Twarze Greya. Dystrybutorzy nie są tępi. Dają to co chce suweren. A suweren chce takie papu. No to ma. A nie Eastwooda.

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

Smutne, zostają tylko torrenty. Człowiek czekał na film, chciałby choć raz na pól roku wybrać sie do kina, bo normalnie nic nie ma a tu taki prezent.

ocenił(a) film na 8
Legolas_9

Widziałeś?

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

nie, jakość na torrentach (CAM) przed wyjściem dvd jest fatalna, poczekam

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

(ocenę dałem sprawdzić czy jest możliwe wystawienie przed premierą w pl ;) , ale jest możliwe.)

ocenił(a) film na 7
Legolas_9

Jest bo za granicą, nie tak daleką, można go obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
lastmanstanding

Święta prawda z tym co Polacy chcą oglądać. Z drugiej strony trochę to rozumiem. Iść do kina w parze, widać pół stówy lub nawet lepiej i wynudzić się... Ja bym to jeszcze sam przeżył, ale we dwoje pewnie już nie. A tak mają gwarantowaną rozrywkę. Nie ważne, że to przemielona papka, często będąca kopią zachodnich kitów... Piractwo rządzi, a kino to już tylko z nazwy jest budynek.

ocenił(a) film na 6
srick.pl

Nikt nie powiedział, że Polacy chcą to oglądać. Po prostu czasem chcą obejrzeć jakiś polski film, więc podrzuca im się jakiś niewiele wymagający od scenarzysty wulgarny, prymitywny kicz dla pensjonariuszek zakładów karnych zwany dla zmylenia wroga polską "komedią romantyczną" lub robione na polityczne zamówienie "Pokłosie". Żebym ja na takie rzeczy poszedł do kina, to mnie musieliby płacić.
A "Przemytnik" to niezłe kino, typowy Eastwood i żaden miłośnik jego twórczości nie może go przegapić.

ocenił(a) film na 9
lastmanstanding

Dobrze powiedziane, niestety.

lastmanstanding

Niestety w punkt...

ocenił(a) film na 7
lastmanstanding

Dokładnie , dystrybutorzy nie są głupi : na co nam jakiś "przemytnik" w kraju w którym dopalacze są legalne a prawo nie potrafi ich zakazać ? :/

lastmanstanding

Teraz premiera Green Book w Polsce nabrała sensu... (na Polską premierę kinową Amerykanie dostali Blue Ray'a )
Polscy pseudo twórcy filmowi są już tak zdesperowani że odcinają nas od dobrego kina w nadziei na to że pójdziemy obejrzeć ich wypociny.
Smutne, żałosne... 90% współczesnych polskich produkcji nawet nie zasługuje na wysiłek trzech kliknięć żeby je spiracić

ocenił(a) film na 5
DRSRng

Rzekłbym 98%. Kino zachodnie jest - w zdecydowanej większości i nagradzane- takie jak obowiązujący tam neomarksizm. Polscy "twórcy" zaś papugują - i to nieudolnie - ten trend.

Krzypur

Neomarksizm? Jakim debilem trzeba być, żeby używać słów, których znaczenia się nie rozumie i nie zna. Jakim nacjonalistą i faszystą, żeby tak pisać o społeczeństwach, które przynajmniej nie są tak nietolerancyjne, fałszywe, zadufane w sobie, zaściankowe, debilnie konserwatywne i zwyczajnie głupie, jak to polskie pseudo społeczeństwo.

ocenił(a) film na 5
JackCarver

Wyjedź do swoich, jak ci tu nie pasuje.

ocenił(a) film na 8
lastmanstanding

Ja tam nie narzekam. Obejrzałem z napisami PL przed premierą w Polsce. Nie musiałem czekać na premierę i pół stówki zostało w kieszeni zamiast trafić do kasy kina :)
Oby tak dalej. Im więcej takich premier po 3,6 a nawet 12 miesiącach tym mnie ludzi w kinach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones