PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695}

Przerażacze

The Frighteners
6,7 17 024
oceny
6,7 10 1 17024
6,4 10
ocen krytyków
Przerażacze
powrót do forum filmu Przerażacze

8/10

użytkownik usunięty

Film lepszy niż dobry, kapitalne połączenie horroru z komedią, z większą domieszką tej drugiej. bardzo przyjemnie się to ogląda.

Można się zgodzić, że jest więcej niż dobry, ale przegrywa klimatem z "Martwicą Mózgu". Lepszy na pewno od "Bad Taste" i "Meet The Feebless"

ocenił(a) film na 8

Tego horroru było na prawdę niewiele i wiele jego form można by uznać za bardzo czarny humor, jeśli ogląda to fan horroru to właśnie tak będzie. Mi się oglądało rewelacyjnie, wiele momentów komediowych, ciekawe efekty specjalne i fabuła przez większą część filmu. Później wszystko robi się przewidywalne ale to nie przeszkadza w niczym bo dalej można się pośmiać a gdy prostote przekazu się weźmie jako celową to dostarczy tylko kolejnej dawki śmiechu. Polecam

Bardzo dobry 8/10

ocenił(a) film na 7

Oglądałam ten film jakieś trzy lata temu, wtedy mi się bardzo podobał. Dzisiaj też z nudów włączyłam i mogę spokojnie dać mu 7/10.

ocenił(a) film na 8

mam takie same odczucia. fajnie zrobiony jako połączenie horroru i komedii - moich najbardziej ulubionych gatunków filmowych
gra Foxa też moim zdaniem świetna; ja ogólnie lubię tego aktora - sprawdza się ! :)

ocenił(a) film na 2

Nie.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 7

Pierwszy raz oglądałem ten film dawno temu. Początkowe budziły we mnie nawet strach! Od tamtej pory oglądałem to chyba 3 razy. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, ale gdy puszczają go w TV to nie mogę odmówić sobie jego obejrzenia. Teraz oczywiście nie widzę w nim praktycznie żadnych przerażających momentów, ale nie mogę Przerażaczom odmówić naprawdę niezłego czarnego humoru

ocenił(a) film na 9
sl4y

Film nie jest zadnym horrorem ,,tylko doskonala czarna komedia !!!!!

ocenił(a) film na 10

zgadzam sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones